TIKLA ARA

Ajan Connor - Connor Undercover

JOJO'nun macera dolu dizisi Ajan Connorda, sıradan olmayan bir hayatın hayalini kuran 15 yaşındaki Connor Heath'le tanışıyoruz.


Ajan Connor - Connor Undercover Çocuk Dizisi Digiturk JOJO kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Ajan Connor - Connor Undercover

Ajan Connor - Connor Undercover izle

Gösterim tarihi: Ajan Connor - Connor Undercover, Çocuk Dizisi 19.04.2013 17:30 - 17:52 19.04.2013 20:30 - 20:52 20.04.2013 14:30 - 14:52 20.04.2013 17:30 - 17:51 Digiturk JOJOdan izleyebilirsiniz.

JOJO'nun macera dolu dizisi Ajan Connorda, sıradan olmayan bir hayatın hayalini kuran 15 yaşındaki Connor Heath'le tanışıyoruz. Hep macera yaşamak isteyen ve casusların hayatına özenen Connor, Cordobá Başkanı'nın güzel kızı Gisela'nın evlerine taşınmasıyla arzu ettiğinden çok daha fazlasını elde eder. Yaşadığı küçük adada giderek büyüyen tehlike ve entrikalardan kaçmak için Connor ve ailesinin yanına sığınan Gisela, aksiyon yüklü maceraları da peşinden getirir. Korumalar, ajanlar, helikopterler, kovalamaca sahneleri artık Connor'ın en sevdiği filmlerin değil, hayatının birer parçasıdır... Sen de Ajan Connorı izle, aksiyon ve maceradan geri kalma.

Sezon bir

Connor Heath eski sıradan bir 15 yıl. O son derece hayal şeye ve her zaman macera arıyor ancak o Cordoban başkanın kızı onu ve ailesiyle birlikte yaşamak için gönderilene kadar olduğunu, herhangi bulur asla. Gisela hayatı, Ed, Cordoban gizli servis için bir vücut koruma çok sayıda denemeden sonra onlara katılır. Ana antagonisti Gisela eski arkadaşı, misyonu Gisela yakalamak için şimdi çifte ajan Zatari vardır.

Sezon iki

Zatari, eski bir ajan Ed uzak okul ve dış dünyadan, güvenli bir evde Gisela yerleştirmek için neden, yasadışı insan klonlama kullanmak için Gisela DNA yakalamak için bir göreve yeniden ortaya çıkmıştır. Connor Gisela korumak için onun Camp X Test başarısız sonra, kendini her yerde o gider Gisela korumak edebilmek için uygun bir casus olmak için Ed eğitiliyor bulur.

Üretim


Aile Kanal Kanada'da 2008 yılında serisi devreye. Seri bir 2009 yılı başında filme ve ilk 12 Nisan 2010'da abc3 prömiyeri ve 17 Eylül 2010 tarihinde Aile Kanal prömiyeri oldu. Kahraman Filmler Firma ve devreye Shaftesbury films.The Aile Kanal tarafından ortaklaşa üretilen dünya 11 Ekim 2010 tarihinde Avustralya kanalı, abc3 tekrar prömiyeri yirmi altı bölüm, bir ikinci sezon. serisi Kanada olmasına rağmen, dünya prömiyeri Avustralya Yayın Kurumu verildi. Serisi Toronto, Ontario, Kanada çekildi edilir.

 Ajan Connor - Connor Undercover izle

 

Ajan Connor - Connor Undercover izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk izle, ajan connor izle, ajan connor konusu, ajan connor oyuncuları, ajan connor bölümleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.