TIKLA ARA

Al Jazeera English HD

Digiturk Al Jazeera English HD Kanalı 144 numaralı kanaldan yayın yapan Orta Doğu merkezli global yayın yapan İngilizce haber kanalı Al Jazeera English HD, Orta Doğu’daki gelişmeleri sıcağı sıcağına bütün dünyaya duyurmaktadır. Orta Doğu’daki gelişmeler için, gelişmekte olan ülkelerle dünya arasındaki haber transferini sağlamaktadır.

Al Jazeera English HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 144 Yayın Süresi : 24 Saat

Al Jazeera English HD Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Digiturk Paketleri

Al Jazeera English HD Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

Al Jazeera English HD (Arapça okunuşu: El Cezire, Türkçe: Ada), Katar merkezli bulunan bir haber kanalı. Kanal ilk olarak yalnızca Arap dünyasına ilişkin güncel haberlerle yayına başlamış olsa da, o zamandan günümüze gelene dek başka tematik kanalları da bünyesinde bulunduran bir ağ hâline gelmiştir. Kanal, yaptığı yayınlarla ve özellikle El Kaide lideri Usame Bin Ladin'in video görüntülerini ve yaptığı açıklamayı yayınlayarak özellikle 2001 yılında ABD'nin ikiz kulelerine yapılan 11 Eylül saldırılarının ardından dünya çapında dikkat çekmiştir.

Konular: Al Jazeera English HD Programları, Al Jazeera English HD Yayın Akışı, Al Jazeera English HD izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.