TIKLA ARA

Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree

Ai Mi'nin aynı adlı romanından uyarlanan bu film, Çin Kültür Devrimi'nin sonlarında Hubei Eyaleti'nin Yinchang kasabasında geçer.


Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree

Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree izle

İlk Gösterim tarihi:Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree

2010 - Çin Dram , Romantik  türündeki Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree filmin yönetmenliğini Zhang Yimou yapmaktadır.Film oyuncuları Shawn Dou , Dongyu Zhou , Xuejian Li , Taisheng Chen , Lu Liping oluşmaktadır.

Ai Mi'nin aynı adlı romanından uyarlanan bu film, Çin Kültür Devrimi'nin sonlarında Hubei Eyaleti'nin Yinchang kasabasında geçer. Jing Qui'nin babası sağcı olduğu için hapse atılmıştır. Öğretmen annesi ve kendisi de gözetim altındadır. Bir gün Jing Qui okul yapımında çalışması için Yinchang kasabasına gönderilir. Orada, babası yüksek rütbeli asker olan ve askerliğini o kasabada yapan Lao San ile tanışır. Güzel şehirli kız Jing Qui ve yakışıklı Lao San arasında saf bir aşk başlar..

Shawn Dou / Xiao Dou Çin: Doğan: 1989 Doğum yeri: Çin Yükseklik: 182cm. Kan Grubu: O

Zhou Dong Yu| Uyruk: Çin Memleket: Shijiazhuang City, Hebei Eyaleti  Doğum Tarihi: 1992  Meslek: aktris, öğrenciler  Yükseklik: 162cm  Kilo: 40kg  Filmografi: "alıç ağacının altında"

IMDB Puanı: 6.8/10 ( 21,074 kişi oy verdi.)

Resimler

Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree izle

 

Alıç Ağacı Altında - Under The Hawthorne Tree izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd , under the hawthorne tree izle, digiturk 2014 filmleri, alıç ağacı altında izle , under the hawthorne tree konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.