TIKLA ARA

Alice Allak Bullak - Alice Upside Down

Birkaç yıl önce annesini kaybeden ALICE McKinley hayatı ciddiye almaya başlar bu onu içine kapanık bir kız haline getirir.Babası yeni taşındıkları kasabadan bir mağaza satın alır ve işletmeye başlar.


Alice Allak Bullak - Alice Upside Down  filmini Digiturk Moviemax Family HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Alice Allak Bullak - Alice Upside Down

Alice Allak Bullak - Alice Upside Down izle

Gösterim tarihi:Alice Allak Bullak - Alice Upside Down , 21.02.2013 15:10 - 16:37 Digiturk Moviemax Family HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Alice Allak Bullak - Alice Upside Down , Konusu

2007 - ABD yapımı olan Aile , Komedi , Müzikal , Romantik , Gençlik Filim türündeki Alice Allak Bullak - Alice Upside Down  filmin yönetmenliğini  Sandy Tung yapıyor. Filmin oyuncuları Lucas Grabeel, Alyson Stoner, Bridgit Mendler, Boris Kodjoe, Luke Perry'den oluşuyor.

Konusu: Birkaç yıl önce annesini kaybeden ALICE McKinley hayatı ciddiye almaya başlar bu onu içine kapanık bir kız haline getirir.Babası yeni taşındıkları kasabadan bir mağaza satın alır ve işletmeye başlar. Ağabeyi LESTER taşındıkları çevreye ayak uyduramaz allak bulak olur. Alice ergenlik dönemine yeni girmiştir ve annensin olması onu daha da bunalımlı hale getirir. Yeni okulundaki uyum sorunu ve arkadaşlarının davranışları Alice'yi çok üzer. Arkadaşlarının yaptığı su sakası yüzünden alice daha da utangaç bir duruma gelir ve okula gitmek istemez.Ama Bayan Plotkin küçük bir yardımıyla, Alice görünüşe göre yargılamanın ne kadar kötü bir şey olduğunu anlar. Daha da önemlisi, geçen zamanının ne kadar kıymetli olduğunun farkına varır.

Sandy Tung bir Amerikan bağımsız film yönetmeni, yazar ve yapımcıdır. Staten Island, New York'ta doğdu. Shiloh Sezon (1999), Futbol Köpek: Avrupa O parçalar (1991), bir Cinsiyetçi Pig (1997), Shiloh 2 İtirafları Boyunca Bir Evlilik (1983) dahil New York University.His metrajlı adlı film yapımı MFA aldı Kupası (2004), Aşağı Tasarruf Shiloh (2006) ve Alice Upside (2008). Tung da CBS Schoolbreak Özel, Kıdemli Sınıf Evlendi Gün (1985) onun yönünü Amerika Ödülü prestijli Directors Guild almak Asyalı Amerikan kökenli ilk müdürü oldu.

 Alice Allak Bullak - Alice Upside Down


Alice Allak Bullak - Alice Upside Down  izle

Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk aile filmleri, alice konusu, alice allak bullak, alice allak bullak oyuncuları, moviemax family hd,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.