TIKLA ARA

Aman Tanrım! - Bruce Almighty

Bruce her şeyden şikayet eder hiç birsey için şükür etmez ve tanrıya sürekli olarak yakarmaktadır. Tanrı bir gün gücünü Bruce verir kısa bir süreliğine.


Aman Tanrım! - Bruce Almighty filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Aman Tanrım! - Bruce Almighty

Aman Tanrım! - Bruce Almighty  izle

İlk Gösterim tarihi: Aman Tanrım! - Bruce Almighty filmini 22.03.2013 21:15 - 22:50 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Aman Tanrım! - Bruce Almighty  , Konusu

2003 ABD yapımı Dram , Fantastik , Komedi  türündeki Aman Tanrım! - Bruce Almighty filmin yönetmenliğini Tom Shadyac yapıyor. Filmi oyunculari Jim Carrey, Morgan Freeman, Jennifer Aniston, Catherine Bell, Lisa Ann Walter'ten oluşmaktadır.

Bruce Nolan, New York'lu kedi halinde bir televizyon muhabiridir. Bruce her şeyden şikayet eder hiç birsey için şükür etmez ve tanrıya sürekli olarak yakarmaktadır. Tanrı bir gün bu yakarışlara cevap verir ve Bruce'nin karşısına bir insan olarak çıkar ve kendi gücünü ona verir kısa bir süreliğine. Komedi de işte başlar Bruce artık bir tanrıdır.Her istediğini yapabilmektedir.Bakalım büttün güçler elinde olunca yakarabilecek mi?

Jim Carrey Eugene Carrey Doğum Yeri: Newmarket, Ontario, Kanada
Ödüllerinden Bazıları: 1995: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, Dumb and Dumber 1995: MTV Film Ödülü - En iyi Öpüşme, Dumb and Dumber 1996: People's Choice Ödülü - En iyi komedi aktörü 1996: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, Ace Ventura: When Nature Calls 1996: MTV Film Ödülü - En iyi erkek oyuncu, Ace Ventura: When Nature Calls 1997: MTV Film Ödülü - En iyi kötü karakter, The Cable Guy 1997: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, The Cable Guy 1998: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, Liar Liar 1998: Golden Globe - En iyi aktör (Drama), The Truman Show 1999: MTV Film Ödülü - En iyi erkek oyuncu, The Truman Show 1999: Boston Society of Film Critics Ödülü - En iyi aktör, Man on the Moon 1999: Golden Globe - En iyi aktör (komedi veya müzikal), Man on the Moon 2000: ShoWest Yılın Erkek Starı.


Morgan Freeman 1984'den bu yana Myrna Colley-Lee ile evli. Alfonso, Saifoulaye, Deena ve Morgana adlı dört çocukları var. Los Angeles Üniversitesinde oyunculuk eğitimi aldı. 1968 yılında Broadway'de ilk tiyatro oyununa çıkan Freeman, 70'lerin başında çocuklar için eğitici yayınlar yapan bir kanaldaki 'The Electiric Company' adlı programda Easy Reader adlı karakter ile büyük bir seyirci potasnsiyeline sahipti. 1993 yılında Danny Glover ve Alfre Woodard'ın oynadığı 'Bopha!' adlı fimi yönetti. 1987 yılında 'Street Smart'daki rolü ile en iyi yardımcı, 89'da 'Driving Miss Daisy' ve 94'teki 'Shawshank Redemption' ile en iyi oyuncu Oscar'ına aday oldu.

Jennifer Aniston Babası bir Yunan'dır ve gerçek adı Jennifer Linn Anastassakistir.Kaliforniya'da doğup New York'ta büyüyen ve 80'li yıllarda ufak rollerde oynamaya başlayan Aniston, çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı.En iyi bilinen rolü 'Friends' dizisindeki Rachel Green rolüdür ve bu rol ona bir Altın Küre bir de Emmy Ödülü kazandırmıştır.Bir dönem,yine Amerika'lı oyuncu, Brad Pitt ile 5 yıl süren bir evliliği oldu fakat 2 Ekim 2005'te boşandılar.

Resimler

Aman Tanrım! - Bruce Almighty   izle

 

Aman Tanrım! - Bruce Almighty izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, aman tanrım oyuncular, aman tanrım izle, bruce almighty izle, aman tanrım konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.