TIKLA ARA

American Bandits: Frank And Jesse James

Frank ve Jesse James çetesi ordunun arabasını basıp bütün maaşı alırlar.Çeteyi yakalamak üzere iyi bir avcı şerif olan Burdette(Anthony Tyler Quinn) görevlendirilir.


American Bandits: Frank And Jesse James filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

American Bandits: Frank And Jesse James

American Bandits: Frank And Jesse James izle

İlk Gösterim tarihi:American Bandits: Frank And Jesse James 02.08.2013 15:20 - 16:45 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

American Bandits: Frank And Jesse James

2010 - ABD Tür : Macera , Western  türündeki American Bandits: Frank And Jesse James filmin yönetmenliğini Fred Olen Ray yapmaktadır.Film oyuncuları Peter Fonda , Siri Baruc , Tim Abell , George Stults , Jeffrey Combs oluşmaktadır.

Frank ve Jesse James çetesi ordunun arabasını basıp bütün maaşı alırlar.Çeteyi yakalamak üzere iyi bir avcı şerif olan Burdette(Anthony Tyler Quinn) görevlendirilir. Yalnız onları bulmak için çıktığı yolculuğunda epey zorlanır; çünkü halk kendilerinin kahramanı olan Frank ve Jesse James kardeşleri ele vermez.Bu arada Jesse arabayı soyma esnasında yara almıştır ve tedavi olması gereklidir.Bu sebeple paranın çete tarafından paylaşılması sonraya bırakılmış ve bu diğer çete üyelerini rahatsız etmiştir.

Peter Fonda, 23 Şubat 1940 doğumlu ABD'li aktördür. Oyuncu bir aileden gelen aktör Henry Fonda'nın oğlu, Jane Fonda' nın kardeşi ve Bridget Fonda'nın babasıdır.Oynadıgı filimler Tammy and the Doctor (1963) .... Dr. Mark CheswickThe Victors (film) (1963) ..... Dokumacı,Lilith (1964) ..... Stephen Evshevsky,The Young Lovers (1964) .... Eddie SlocumThe Wild Angels (1966) .... Heavenly Blues,The Trip (1967/II) .... Paul Groves dir.

George Sheehy Stults
(16 Ağustos 1975 doğumlu) bir olan Amerikalı aktör ve eski model. Stults büyüdü Green Mountain Falls, Colorado ama doğdu Detroit, MichiganStults lisede oyunculuk ve güreş ilgi oldu. O kariyerine model olarak hayatta başlar var. Ticari bir ajan bir gün öğle yemeği yemek Stults gördü ve ona kartı vermek için durdu ve o da oyunculuk dünyasına girdi. O zaman, ciddi katılmadan kabul Stults ABD Deniz Kuvvetleri . George rol için seçmelere 7th Heaven kardeşi Geoff zaten Mary Camden sevgilisi Ben Kinkirk olarak yinelenen bir rolü vardı. Başlangıçta insanlar içmek için zorlayan bir çocuk rolü için seçmelere, George sonra Ben ağabeyi Kevin rolü rol aldı. Stults düzenli bir döküm üyesi olarak kaldı 7th Heaven sezon 6 final sezon 11 kadar.2001 yılında, George bir sezon 7 bölüm bir konuk görünüm getirmişti Arkadaş , Jessica Lockhart kızının erkek arkadaşı olarak Joey Yeni Beyin ile biri. Daha önce ortaya çıkmıştı Everybody Loves Raymond çok daha az göze çarpan bir görünüm için.

Jeffrey Alan Combs (9 Eylül 1954) bir olan Amerikalı aktör onun için bilinen korku filmi karakter bir dizi oynuyor rol ve yaptığı maçta Star Trek serisinin ve DC Universe Animasyon serisinin.Combs doğdu Oxnard, California ve büyüdü Lompoc, California . Onun atalarından kökenli Devon , İngiltere . O katıldı Santa Maria 's Sahne Sanatları Pasifik Konservatuarı ve daha sonra onun oyunculuk becerilerini geliştirdi Profesyonel Aktör Eğitim Programı da Washington Üniversitesi .Tüm boyunca playhouses faaliyet gösteren birkaç yıl geçirdikten sonra West Coast , Combs taşındı Los Angeles 1980 yılında ve 1981 yılında ilk rolünü indi filmi , Honky Tonk Freeway o isimsiz bir drive-in vezne oynadığı,. İlk korku filmi rolünü 1983 filmde iki yıl sonra geldi Frightmare .

IMDB Puanı: 4.4/10 ( 271 kişi oy verdi.)

Resimler

American Bandits: Frank And Jesse James izle

 

American Bandits: Frank And Jesse James izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, american bandits konusu, digiturk 2014 filmleri, frank and jesse james izle, american bandits: frank and jesse james izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.