TIKLA ARA

Americano - Amerikano

Yaşama veda eden annesinin ardından işleri toparlamak için Los Angeles'a giden Martin, annesinin vasiyetinde ismi geçen gizemli bir kadının kimliğini araştırmaya başlar.


Americano - Amerikano filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Americano - Amerikano

Americano - Amerikano izle

İlk Gösterim tarihi:Americano - Amerikano 30.7.2013 21:30 - 23:10 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Americano - Amerikano

2011 - Fransa Dram türündeki Americano - Amerikano  filmin yönetmenliğini Mathieu Demy yapmaktadır.Film oyuncuları Geraldine Chaplin, Mathieu Demy, Salma Hayek oluşmaktadır.

Yaşama veda eden annesinin ardından işleri toparlamak için Los Angeles'a giden Martin, annesinin vasiyetinde ismi geçen gizemli bir kadının kimliğini araştırmaya başlar. Çocukluğunun geçtiği şehre dönen Martin, burada geçmişteki anılarıyla yüzleşir. Annesinin dostu Lola'nın izini bulmak için Meksika'ya kadar gider. Lola'yı bulmadan önce kendi geçmişiyle hesaplaşmalıdır.

Salma Hayek, 2 Eylül 1966 yılında Coatzacoalcos, Veracruz, Meksika'da doğmuştur. Babası Lübnan'lı annesi Meksikalı'dır. Salma Hayek İspanyolca, İngilizce, Arapça ve Portekizce bilmektedir.

Mathieu Demy bir olan Fransız 15 Ekim 1972 doğumlu aktör, yönetmen ve yapımcı, Paris . O Fransız film yönetmenleri, oğlu Agnès Varda ve Jacques Demy .Bir aktör olarak Demy çalışmaları romantik komedi dram arasında değişmektedir. O da Olivier, AIDS ile genç bir adam olarak rol aldı zaman onun atılım, 1998 yılında geldi müzik Jeanne ve mükemmel bir adam tarafından yönetilen, Olivier Ducastel ve Jacques Martineau .

Geraldine Chaplin (Santa Monica, Kaliforniya, ABD, 31 Temmuz 1944) Sinema oyuncusu, Charlie Chaplin'in kızı. Çocukluğunda kameralarla onu tanıştıran Limelight'tan beri ünlü soyadını 'Doctor Zhivago' ve 'Nashville' gibi klasiklerde oynayarak gururla taşıdı. İspanyol Carlos Saura'nın en tanınmış 'Peppermint Frappe', 'Cria Cuervos', 'Elisa Vida Mia' ve 'Mama Cumple Cian Anos' gibi filmlerde rol aldı. 'The Age of Innocence'(Masumiyet Çağı) ve 'Chaplin' gibi son dönem filmlerinde ve 'Mother Teresa:in the Name of God's Poor' gibi dizilerde çalıştı.

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 4503 kişi oy verdi.)

Resimler

Americano - Amerikano izle

 

Americano - Amerikano izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, amerikano konusu, digiturk 2014 filmleri, amerikano izle, americano filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.