TIKLA ARA

Amos & Andrew

Andrew, beyazların oturduğu semte taşınır. Şehrin emniyet müdürü Andrew'in yakın zamanda yapılan bir soygundan dolayı suçlu olduğunu düşünerek baskın düzenler.


Amos & Andrew filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Amos & Andrew

Amos & Andrew izle

İlk Gösterim tarihi:Amos & Andrew 16.8.2013 20:45 - 22:21 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Amos & Andrew

1993 - ABD Tür : Dram , Komedi , Suç türündeki Amos & Andrew  filmin yönetmenliğini E. Max Frye yapmaktadır.Film oyuncuları Nicolas Cage , Samuel L. Jackson , Brad Dourif , Margaret Colin , Dabney Coleman oluşmaktadır.

Andrew, beyazların oturduğu semte taşınır. Şehrin emniyet müdürü Andrew'in yakın zamanda yapılan bir soygundan dolayı suçlu olduğunu düşünerek baskın düzenler.Yanlış yerde yanlış zamanda olan yazar Andrew Sterling, hırsız sanılınca kendini polisten kaçarken bulur. Hırsız sandığı bir yazarın kiraladığı evi kuşatan beceriksiz komiser Tolliver, yanlışı fark etse de rezil olmamak için bir tezgah kurar. Cezasını çekmekte olan bir hırsız ile anlaşmaya varır.

Samuel L. Jackson Tiyatro kökenli Samuel L. Jackson Die Hard'ların üçüncüsünde Bruce Willis'le ve The Long Kiss Godnight'da Geena Davis'le beraber rol alarak bugünkü popülerliğini kazandı.Yani 40'ından sonra şöhrete kavuştu.Bugün iyi bir aksiyon yıldızı ve karakter oyuncusu olduğunu ıspatlamıştır.Ona sinemada ilk şans tanıyan isim kendisi gibi bir siyah olan yetenekli yönetmen Spike Lee'dir.Onun Do The Right Thing ve Jungle Fever gibi birkaç filminde yardımcı rollerde çok iyi performanslar ortaya koyan Jackson,daha sonra Tarantino'nun Pulp Fiction'ında İncil'den ezbere bölümler okuyan gangster Jules karakteriyle dikkatleri üzerine çekti ve Hollywood'un pek çok büyük prodüksiyonunda rol alma şansına kavuştu.Yine Tarantino'nun Jackie Brown'ındaki silah ve uyuşturucu kaçakçısı Ordell rolüyle Berlin Film Festivali'nden Bir Altın Ayı kazandı.Amerika Film Endüstrisindeki önyargılar ve siyah oyunculara yeteneklerini ortaya koyabilecekleri rollerin teklif edilmemesi nedeniyle güç üne kavuşan Jackson,son yıllarda bunun acısını çıkartırcasına senede 3-4 filmde oynamaktadır.

Nicolas Cage Amerikalı oyuncu. Gerçek adı Nicholas Kim Coppola (d. 7 Ocak 1964).
1995 yılında En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülünün sahibi olmuştur.
Çocukken birçok oyun ve televizyon şovlarında yer alan Nicolas Cage, bir yaz tatili sırasında San Fransisco'daki Amerikan Konservatuarı'nda tiyatro eğitimi aldı. Los Angeles'ın kenar mahallelerinden birinde dünyaya gelen Cage, özellikle sürekli, depresyon geçiren annesinin ilgisizliğinden kaynaklanan kötü aile koşulları içerisinde büyüdü. Okuldan nefret ederek bir an önce okulu bitiren oyuncu, ilk olarak kısa dönem TV dizilerinde oynadı. 1982 yapımı " Fast Times at Ridgemont High " filminde küçük bir rol alan Cage böylece sinemaya ilk adımını atmış oldu.

IMDB Puanı: 5.3/10 ( 5.911 kişi oy verdi.)

Resimler

Amos & Andrew izle

 

Amos & Andrew izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, andrew izle, digiturk 2014 filmleri, amos konusu, amos izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.