TIKLA ARA

Angelo Kuralları - Angelo Rules

Angelo Kuralları (Özgün adı: Angelo la Debrouille), Cake Entertainment ve Super RTL tarafından 3D animasyon olarak hazırlanan Fransa yapımı animasyon dizisidir.


Angelo Kuralları - Angelo Rules filmini Digiturk Cartoon Network kanalından izleyebilirsiniz.

Angelo Kuralları - Angelo Rules

Angelo Kuralları - Angelo Rules izle

Angelo Kuralları - Angelo Rules, Çizgi Filmi Hafta içi  her gün Digiturk Cartoon Network kanalından izleyebilirsiniz.

Angelo Kuralları - Angelo RulesAngelo Kuralları (Özgün adı: Angelo la Debrouille), Cake Entertainment ve Super RTL tarafından 3D animasyon olarak hazırlanan Fransa yapımı animasyon dizisidir. Cartoon Network Amerika almasada, diğer bir çok Cartoon Network kanalı bu yapımı almıştır. Aslında bir komedi dizisidir. Sylvie de Mathuisieulx ve Sebastien Diologent tarafından Fransız kitap serilerinden esinlenmiştir. Konu olarak 12 yaşında bir çocuk olan Angelo'nun arkadaşları Sherwood ve Lola ile yetişkin ve zorbalara karşı olan maceralarını anlatır. Türkiye'de ilk gösterimini Cartoon Network (Türkiye)'de 1 Ekim 2010'da yapmıştır.

Angelo Lawrence : Dizinin ana karakteridir. Kendisi, Sherwood,Lola ve dizideki pek çok karaktere yardımcı olmak için akla gelmeyecek çok veya tek adımlı binbir stratejisi vardır ve planlarında genelde Sherwood ve Lola'dan yardım alır. Ailesinde annesi, babası, kız kardeşi,erkek kardeşi ve bir kedisi vardır ailenin ortanca çocuğudur.

Sherwood Forrest : Angelo'nun en iyi arkadaşlarından biridir. Bir dahidir. Angelo planlarında hep onun zekasına güvenir. Çok zekice buluşları vardır. Bunlar Kumandalı Robot, Katlanabilir Sırt Kaşıyıcı, Süper Süpürge 3000, GPS Sistemli Saat, Angelo ve Lola'nın yardımıyla sahte J-pood reklamı vs.Ayrıca sınıfın başkanıdır.

Lola : Angelo'nun en iyi arkadaşlarından biridir. Angelo'nun kardeşi Peter ona hayrandır. Bu yüzden genelde onu Peter'la ilgili planlarda ondan yardım alır. Ayrıca planlarda telefon gerektiğinde Lola'nın telefonu kullanılır

Lawrence Ailesi


Bay (Kevin) Lawrence
: Angelo ve kardeşlerinin babasıdır. Sık sık Tanrı Aşkına der. Dışarı çıkarken sürekli bir şey unutur. Çok rahattır. Amerikan Futbolunu çok sever.

Bayan Lawrence
: Angelo ve kardeşlerinin annesidir. Ailenin geri kalanının beğenmediği neredeyse her şeyi beğenir. Bunlar Damien Worst, deneysel müzik, Brüksel lahanası güveci vs. fakat çocuklarına karşı çok düşünceli bir annedir.

Peter Lawrence
: 5 yaşında ve Angelo'nun erkek kardeşidir. Sümüğünü yapıştırmak için evin her yerini tanır. Angelo'yla anlazmaşlık çektiğinde annesine duygu sömürüsü yaptığından dolayı hep o kazanır.Çünkü o daha çok küçük olduğu için annesi ona kızmaz. En çok Lola'yı sevmektedir.Uyurgezerdir.Uyurgezerken Angelo'nun mısır gevreğini yer.Bay Bubbles isimli bir balığı vardır. En sevdiği oyun arkadaşı Cooper'dır.

Elena Lawrence : Angelo'nun ablasıdır. Genelde ona kötü davranır ama Hunter'la sevgili değilken daha kötü davranır. Sadece üç kez olsa da işbirliği yapmışlardır.Birinde Manetti'nin sevgilisi olmaktan kurtulmak için işbirliği yapmıştır.Diğerinde anneler günü olduğu için işbirliği yapmışlardır.

Joe Momma : Lawrence ailesinin evcil kedisidir. Ailede en çok Bay Lawrence'i sever. Onun kedi kumu yüzünden ailde sürekli kavga çıkar.

Büyükanne Lawrence
: Ailenin büyükannesidir.Salı gecesi yemeğini o oluşturmuştur tabi yine o bozmuştur , Angelo'nun isteği üzerine tavuk ve makarnayla.Ailede en çok sözü geçen odur.

Owen j. Foot : Angelo'nun sınıf öğretmenidir. Nerdeyse her gün sözlü veya yazılı yapar.Bekar ve Bayan Perla'ya aşıktır. Biraz çirkindir. Gözlük takar. Keldir. Çok sıkıcıdır. Megolamandır, zekasına güvenir.

Zonka Freddy : Angelo'nun beden öğretmenidir. Her dersde koşu antrenmanı yaptırır. En iyiler onlardır diye hep Alonso ve Clyde'ı takım kaptanı yapar. Hangi sporda olursa olsun.O da Bayan Perla'ya aşıktır.

Bayan Perla
: Angelo'nun resim öğretmenidir. Bay Foot'a aşıktır. Çok güzel ve öğrencilerine iyi davranır.Tüm öğrenciler boş derslerde onun derse girmesini ister.

Alonzo : Angelo'nun okulundan birisi.Bir koşu bandı takar. Çok sportiftir ve beden dersinin 2 koçundan birisidir. Saçları çok kepeklidir. Brendy'e aşıktır.

Clyde : Angelo'nun okulundakilerden birisidir.Tıpkı Alonzo gibi hem sportiftir.Hem de beden dersinin 2 koçundan birisidir.Brendy'e aşıktır ve Alonzo'yla kavga eder.

Walter Manetti : Okulun zorbasıdır. Angelo'nun ablası Elena'ya aşıktır ve Hunter'la kavga eder ve sürekli Elena benimdir der.Kendisini oyunlarda yenen erkekleri döver.Bir kez Lola'ya aşık olmuştur. Erkek kardeşi Cooper'dır.

Butter Finger : Angelo'nun okulundan bir çocuktur ve hiçbir şeyi beceremez. Babası Eğlence Parkı'nın sahibidir.

Brendy : Alonzo'nun aşık olduğu öbür kişidir ve Alonzo onu Hunter'la beraber görünce çok kızar.

Hunter Finger : Elena'ya aşıktır ancak bazen Elena'yı aldatır. Macera Parkı Diyarı'nda görevlidir. Kaslıdır.Butter Finger'ın abisidir ve hep bilgiçlik taslar.

Cooper Manetti
: Walter'ın erkek kardeşidir. En iyi arkadaşı Peter'dır.Çok fazla aksiyon filmi izler. Bir kez Angelo'yla kavga etmek istemiştir.

Cathy : Şehrin en ünlü pastahanesinin sahibidir.Herkes keklerini ve lokmalarını çok beğenir.Kızgın ve cimridir ancak Angelo'nun stratejilerini çok beğenir.Bazen onlara ücretsiz pasta , kek vs. verir.

  Angelo Kuralları - Angelo Rules izle

 

Angelo Kuralları - Angelo Rules izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: cartoon network, angelo kuralları konusu, digiturk çizgi film, angelo rules izle, angelo kuralları izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.