MKE Ankaragücü
Fenerbahçe

MKE Ankaragücü - Fenerbahçe Tek Maç Satın Al

MKE Ankaragücü - Fenerbahçe maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. MKE Ankaragücü kendi evinde Fenerbahçe ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

MKE Ankaragücü - Fenerbahçe Maçı Satın Al

2024 Süper Lig maçları Şubat ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra MKE Ankaragücü - Fenerbahçe maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Fenerbahçe maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Fenerbahçe Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren MKE Ankaragücü ve Fenerbahçe gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Ankara şehrinde 19209 kapasiteli 19 Mayıs Stadyumu sahip MKE Ankaragücü seyircilerine stadında 1938 yılından bu yana ağırlarken Fenerbahçe takımı ise 1908 yılından bu yana 47834 kişilik Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.