MKE Ankaragücü
Galatasaray

MKE Ankaragücü - Galatasaray Tek Maç Satın Al

MKE Ankaragücü - Galatasaray maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. MKE Ankaragücü kendi evinde Galatasaray ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

MKE Ankaragücü - Galatasaray Maçı Satın Al

2024 Süper Lig maçları Mart ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra MKE Ankaragücü - Galatasaray maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Galatasaray maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Galatasaray Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren MKE Ankaragücü ve Galatasaray gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Ankara şehrinde 19209 kapasiteli 19 Mayıs Stadyumu sahip MKE Ankaragücü seyircilerine stadında 1938 yılından bu yana ağırlarken Galatasaray takımı ise 2011 yılından bu yana 52223 kişilik Türk Telekom Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.