MKE Ankaragücü
Gazişehir Gaziantep

MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep Tek Maç Satın Al

MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. MKE Ankaragücü kendi evinde Gazişehir Gaziantep ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren MKE Ankaragücü ve Gazişehir Gaziantep gelişmiş tesis ve statlara sahipler. Ankara şehrinde 19209 kapasiteli 19 Mayıs Stadyumu sahip MKE Ankaragücü seyircilerine stadında 1938 yılından bu yana ağırlarken Gazişehir Gaziantep takımı ise 1988 yılından bu yana 35574 kişilik Gaziantep Kalyon Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.