TIKLA ARA

Anneler Günü Özel Programı

Annelerimiz, yaşamımızın en değerli, biricik, kimselerin yerini tutamacağı varlıkları. Kimi zaman özverili ve korumacı, kimi zaman da otoriter ya da tatlı-sert


Digiturk Anneler Gününe Özel Programını Digiturk Kanallarından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Anneler Günü Özel Programı

BAŞROLDE ANNELER VAR!

Annelerimiz, yaşamımızın en değerli, biricik, kimselerin yerini tutamacağı varlıkları. Kimi zaman özverili ve korumacı, kimi zaman da otoriter ya da tatlı-sert Ama her koşulda bizi seven, anlayışla karşılayan ve desteğini esirgemeyen yegâne varlıklar onlar. Elbette onların kıymetini bilmek için bir gün değil, bir ömür yetmez ama bugün onların günü! Kocaman bir öpücükle, bir buket çiçekle hatırlamanın, mutlu etmenin zamanı Bu özel günde Moviemax Family HD'nin size ve annelerinize armağanı da onlara sarılıp izleyeceğiniz birbirinden güzel bir film seçkisi... Anne-çocuk ilişkisini irdeleyen; anne olmanın anlamını, değerini ve zorluklarını anlatan kimi zaman hüzünlü kimi zaman gülümseten hikâyeler gün boyunca ekranınıza gelecek. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

Soldier's Love Story


Soldier's Love Story - 12 Mayıs Pazar 11.25

Soldier's Love Story Konusu

Oyun yazarı Siddalee Sidda Walker, yeni yazdığı bir oyunla ilgili New York Times muhabirine verdiği bir röportajda annesiyle her zaman inişli çıkışlı bir ilişkileri olduğunu anlatan samimi bir itirafta bulunur. Ne var ki fırsatçı muhabir bu sözleri biraz süsleyerek, biraz da abartarak Siddalee'nin yeni oyununu kaleme alırken kendi trajik çocukluğundan ilham aldığını yazınca, Siddalee ve annesi Vivianne (Vivi) arasındaki ipler iyice kopar ve anne- kız karşılıklı savaş ilan ederler. Moviemax Family HD'de 12 Mayıs Anneler Günü'nde anne-çocuk ilişkisini masaya yatıran filmler sizi bekliyor. kendinizden çok şey bulacağınız bu özel seçkiyi annenizle birlikte izlemenizi önerir, keyifli seyirler dileriz.

Cougar Town

Cougar Town Her pazar 19.00

Cougar Town Konusu

Anne ile her şey konuşulur mu? Cevabınız evet ise, Cougar Town'daki Jules ile oğlu Travis'in ilişkisine bakalım. Geçtiğimiz sezon, çapkın kocası, Bobby'le evliliğine nokta koyan Jules, oğlu ile birlikte yeni bir hayata başlamıştı. Arkadaş çevresinin desteği ile tekrardan flörtöz bir döneme giren Jules'un en büyük destekçisi tabiki oğluydu. Artık genç bir adam olan Travis ve Jules, anne-oğul profilinin oldukça dışında. Onlar birbirlerinin çoğu sırlarını biliyor. Fakat her ana-oğul gibi onların ilişkileri de bazen inişli-çıkışlı. Jules arkadaş canlısı bir anne olsa da, ikinci sezonda Travis'in kendinden yaşça büyük bir kadınla birlikte olmasına onaylamamıştı örneğin. Fakat Jules, oğlu ile her şeyi konuşan ve paylaşan bir anne olarak karşımıza çıkıyor. "Cougar Town" her pazar 19.00'da Dizimax Comedy HD'de!

Hollywood'un Şöhretli Anneleri

Hollywood'un Şöhretli Anneleri Özel

Hollywood'un Şöhretli Anneleri Özel Konusu

Onları dünya tanıyor. Milyonlarca dolar servetleri var. Sinema dünyasında parlak kariyerler süren bu kadınlar aynı zamanda birer anne. Peki, hem kariyerde hem annelikte işler nasıl gidiyor dersiniz?

ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL KAHVALTI MENÜSÜ

ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL KAHVALTI MENÜSÜ

12 Mayıs Pazar sabahı annenize güzel bir kahvaltı hazırlamak ister misiniz.Home TV'nin maharetli ustaları bu kez kolları anneler için sıvadı ve ortaya birbirinden leziz öğünler çıktı. Şimdi sıra sizde... Annelerinize kraliçelere layık bir menü hazırlayarak ona güzel bir sürpriz yapın!

DR. ÖZ'DEN ANNELERE ANLAMLI MESAJ!

DR. ÖZ'DEN ANNELERE ANLAMLI MESAJ!
Sağlık konusundaki engin bilgi birikimini Home TV'de yayınlanan programı The Dr. Oz Show'da sizlerle paylaşan Mehmet Öz'den hayatımızın en önemli varlıklarına anlam dolu bir mesaj var!Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: anneler günü özel, 12 mayıs programı, digiturk anneler günü programı, anneler günü filmleri, dr.öz programı,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.