TIKLA ARA

Annemle Yolculuk - The Guilt Trip

Andy Brewster Los Angeles'ta yaşayan ve önemli bir icada imza atmak üzere olan başarılı bir mucittir. Brewster temizlik alanında büyük bir ses getireceğini düşündüğü bu aletin piyasada heyecanla karşılanmasını beklemektedir.


Annemle Yolculuk - The Guilt Trip filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Annemle Yolculuk - The Guilt Trip

Annemle Yolculuk - The Guilt Trip izle

İlk Gösterim tarihi:Annemle Yolculuk - The Guilt Trip Digiturk Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Annemle Yolculuk - The Guilt Trip

2012 - ABD Komedi türündeki Annemle Yolculuk - The Guilt Trip filmin yönetmenliğini Anne Fletcher yapmaktadır.Film oyuncuları Barbra Streisand, Seth Rogen, Julene Renee-Preciado oluşmaktadır.

Andy Brewster Los Angeles'ta yaşayan ve önemli bir icada imza atmak üzere olan başarılı bir mucittir. Brewster temizlik alanında büyük bir ses getireceğini düşündüğü bu aletin piyasada heyecanla karşılanmasını beklemektedir. Ancak ortada bir sorun vardır; şimdiye kadar görüştüğü alıcıların hiçbiri icadıyla ilgilenmemiştir Bu sebeple ülkenin çeşitli şehirlerine seyahat ederek aletin reklamını yapmaya karar veren Andy, yanında annesini de götürdüğü ilginç bir yolculuğa çıkar.

Barbra Streisand, ABD'li şarkıcı, oyuncu, yönetmen, prodüktör ve yapımcı. Güçlü ve tutkulu sesiyle ve söylediği romantik şarkılarla da (The Way We Were) tanınan aktris, 24 Nisan 1942'de Brooklyn'de (New York) doğdu. Erasmus Hall Lisesi'ni bi­tirdi. Üniversite eğitimi almamış olmasına karşın, 1995'te Brandeis Üniversitesi tarafından verilmiş 'Fahri Doktora' ünvanına sahip. Streisand'ın sanat hayatında aldığı ödüller epey yer tutmaktadır. İlk TV progra­mı My Name is Barbra, 1965'te Emmy ve Peabody ödülleri kazandı. 1995 yılında Barbra Streisand; The Concert adlı müzik programıyla iki Emmy ödülü daha aldı. Evergreen adlı şarkısıyla Akademi Ödülü'nü kazanan 'ilk kadın besteci' oldu. Konser fobisi olan Barbra Streisand, artık hayır işlerine önem verdiğini belirterek iki dev konserle aktif sahne yaşamına veda etti. Ancak 2006 yılında tekrar sahnelere döndü. Streisand, çok sık olmasa da, verdiği konserlerle en çok kazanan kadın sanatçı ünvanına da sahip olmuştur.

Seth Rogen (15 Nisan 1982 doğumlu) bir olan Kanadalı stand-up komedyen, oyuncu, yapımcı, yönetmen, senarist, ve ses sanatçısı. Rogen performans kariyerine başladı stand-up komedi 1998 yılında Vancouver Amatör Komedi Yarışması kazanan, onun gençlik yıllarında. Hâlâ yerli yaşarken Vancouver , o küçük bir rol indi Freaks and Geeks . Rogen taşındı kısa bir süre sonra Los Angeles rolüyle, Freaks and Geeks resmi düşük izleyici nedeniyle bir sezon sonra iptal edildi. Rogen daha sonra eşit kısa ömürlü bir parçası var Undeclared da bir personel yazar olarak onu işe.

Anne Fletcher (1 Mayıs 1966 doğumlu) bir Amerikalı oyuncu , yönetmen ve koreograf .Fletcher Detroit, Michigan doğdu. Fletcher bir çocuk olarak dans dersleri aldı. 15 yaşına geldiğinde, o gösteri ortaya Superstars Salute , o tarafından eğitildi nerede sonra o, Kaliforniya taşındı Joe Tremaine . O bir koreograf olarak çalıştı ve altı yıldır bu kapasite çalışmış Jeff Andrews . İkili televizyon çalışmaları ve müzik videoları diğer şeyler arasında çalıştı.

IMDB Puanı: 5/7 ( 11947 kişi oy verdi.)

Resimler

Annemle Yolculuk - The Guilt Trip izle

 

Annemle Yolculuk - The Guilt Trip izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, annemle yolculuk konusu, digiturk salon filmleri, the guilt trip izle, annemle yolculuk izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.