TIKLA ARA

Anonim - Anonymous

Kraliçe Elizabeth dönemi İngiltere'sinde geçen hikaye yüzlerce yıldır onlarca entellektüelin kafasını kurcalayan bir soruya odaklanıyor.


Anonim - Anonymous  filmini Digiturk Moviemax  Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Anonim - Anonymous

Anonim - Anonymous izle

İlk Gösterim tarihi:Anonim - Anonymous  filmini 06.04.2013 18:35 - 20:39 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Anonim - Anonymous , Konusu

2011 - Almanya , İngiltere , ABD Dram , Tarih türündeki Anonim - Anonymous filmin yönetmenliğini Roland Emmerich yapmaktadır.Oyuncuları Xavier Samuel, Jamie Campbell Bower, David Thewlis, Joely Richardson, Vanessa Redgrave oluşmaktadır.

Kraliçe Elizabeth dönemi İngiltere'sinde geçen hikaye yüzlerce yıldır onlarca entellektüelin kafasını kurcalayan bir soruya odaklanıyor: İngiliz edebiyatının en büyük ismi William Shakespeare'in eserlerinin arkasında başka biri mi vardı? Onlarca edebiyat eseri başka birilerinin kaleminden çıkmış olabilir miydi? Konuya ömrünü adamış uzmanlar, yazılmış onlarca kitap ve üretilen teorilerden sonra şimdi Roland Emmerich, Anononim filmiyle İngiliz edebiyatına aynı soruyu soruyor. Dönemin skandal dolu siyasetine ayna tutarak, Kraliyet ailesinin küstah ve güç tutkunu hali Londra'da 'sahneleniyor'.

Xavier Samuel 10 Aralık 1983 Avustralya doğumlu film ve televizyon aktörüdür.Oyuncu 2007 yapımı September ve 2008 yapımı Newcastle filmleri ile tanındı ve yükselişe geçti.
Xavier Samuel Güney Avustralya Adelaide eyaletinde büyüdü Rostrevor Koleji'nden 2001 yılında mezun oldu.Kolej yıllarında Tiyatro oyuncusu olarak girdiği sanat camiasına 2005 yılında Flinders Üniversitesi Drama Merkezine katılarak devam etti.
Ayrıca Hyatus isimli müzik grubuna gitarist olarak katıldı ancak sinema kariyeri için gruptan ayrılma kararı aldı..

Jamie Campbell Bower, 22 Kasım 1988'de Londra, İngiltere'de doğdu. İngiltere'deki en meşhur özel okullardan biri olan Bedales'de eğitim gören Jamie, aynı Jude Law gibi National Youth Music Theatre(Ulusal Gençlik Müzik Sahnesi)'nin eski üyelerinden.Profesyonel kariyerine, arkadaşı olan ve aynı zamanda bir müzisyen olan Laura Michelle Kelly tarafından Sweeney Todd için ajansa tavsiye edilince başladı. Jamie oyunculuk dışında, The Darling Buds adlı grupta şarkılık yapıyor.RocknRolla adlı filmde bir rockçıyı,Orlogswinter'da ise Jack karakterini oynadı. Başarıyı Sweeney Todd'daki Anthony karakteri ile yakalayan Bower, Twilight serisinin ikinci filmi olan Yeni Ay'da Caius karakterini canlandıracak.

Remus Lupin,harry potter'ın babasının en iyi arkadaşlarından biridir. Fenrir Greyback tarafından küçükken ısırılıp bir kurtadam olmuştur. Harry üçüncü sınıftayken onun karanlık sanatlara karşı savunma hocalığını yapmıştır. Zümrüdü anka yoldaşlığının bir üyesidir. Dumbledrore'un güvendiği bir kimsedir. Peter Pettigrew, Sirius Black ve James Potter onun Hogwarts'da sahip olduğu tek arkadaşlarıdır. Üçü de onun kurtdam olduğunu öğrendiklerine Lupin'in sandığının aksine onu bırakmamış hatta onu yalnız bırakmamak için birer Animagus olmuşlardır.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 1.262 kişi oy verdi.)

Resimler

Anonim - Anonymous izle

 

Anonim - Anonymous izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, anonim izle, anonim konusu, anonim oyunculari, anonymous izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.