TIKLA ARA

Ara - The Interval

Yerel mafyanın emri üzerine genç Salvator, 15 yaşında Veronica adında bir tutsağa bekçilik yapar. Terk edilmiş korunaklı bir evde Veronika'ya göz kulak olan Salvator, genç kızın hangi nedenle alıkonduğundan habersizdir.


Ara - The Interval filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ara - The Interval

Ara - The Interval izle

İlk Gösterim tarihi:Ara - The Interval 24.9.2013 19:40 - 21:17 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ara - The Interval

2012, İtalya Drama , Gerilim , Suç türündeki Ara - The Interval filmin yönetmenliğini Leonardo di Costanzo yapmaktadır.Film oyuncuları  Leonardo di Costanzo, Francesca Riso, Salvatore Ruocco oluşmaktadır.

Yerel mafyanın emri üzerine genç Salvator, 15 yaşında Veronica adında bir tutsağa bekçilik yapar. Terk edilmiş korunaklı bir evde Veronika'ya göz kulak olan Salvator, genç kızın hangi nedenle alıkonduğundan habersizdir. İlk başta hiç anlaşmasalar da saatler geçtikçe aralarında müthiş bir bağ gelişecektir.

 Salvatore Ruocco ( Napoli , 7 Ocak ...) bir olan sinema oyuncusu ve tiyatro oyuncusu İtalyan .alvatore Ruocco, altı kardeşin en küçüğü, ilçesinde doğdu Antonio De Curtis , Toto , ama daha sessiz darbeler kendini kapmak bu sokaklarda yaptığı yıl geçirdi. Mecazi yumruklar arasında, Salvatore onun boks kariyeri, bölgesel şampiyonluğu ulaşan bir kariyerine başladı, ve bir diskalifiye haksız sonra sona erdi. Boks için sevgi ve kesilmiş büyük bir tutku öfke, kısa bir süre gizli toplantılar götürdü. "Ben halka sevdim sırf bunun dışında düşünmek zor, ve değil hangi devre. Tanrıların hiç kimse yasadışı bir şey duymadı maç, Hatta benim koç. " Ancak, bir düşünebilirsiniz aksine, yeni bir tutku sırasına onu geri getirir ve terk boks için yasadışı hareket eden ve bir boksör ve bir azim yetenekli aktör kariyer şekle iki niteliklerdir Bu halka gibi aktör ve kelime, tek bir yönde, ödüller, yarışmalar, gösterdiğinden, kısa bir süre orada olmak, mücadele etmek ve kazanmak Festivali İştirak ettiği film için, her yıl tekrarlanır film ve uluslar arası fuar.

Giuseppe De Santis ( Fonları , 11 Şubat 1.917 - Roma , 16 May 1.997 ) bir oldu film yönetmeni ve senarist İtalyan , ve babalarından biri olarak kabul edilir neo-realizm .De Santis doğdu Fondi içinde, Latina ili 11 Şubat tarihinde, 1.917 Oreste De Santis, bilirkişi ve Teresa zevk ile. Zaten eğitim yıllarında köy yaşamı ve aile ile iç içe hikayeler beste ve yayın, edebiyat bir ilgi gösterdi.
Arasında 1.935 ve 1.940 Roma'da, Edebiyat üniversite öğrencisi (kısa bir film yapımcısı olarak görev yaptığı meslek sürdürmeye bırakmak) etrafında gravitating genç bir grup aydın katılmayı başardı Roma meridyen bir sanat galerisi değil, her şeyden önce Comet doğrudan şair tarafından Libero de Libero , onun taşralı. Grup daha sonra 'ödenen küresel bir şiirsel ve sanatsal vizyonu hazırladı disiplinler arası ve akılcılık ve pragmatizm damgasını: ve çünkü bu ilkelerin, De Santis en etkili örnek ve tartışma en iyi ortamı ile sağlanabilir fark filmi . O 'katıldı Osteria Brothers Menghi , ressamlar, yönetmen, senarist, yazar ve 40'lı ve 70'li arasında şairler için popüler bir buluşma noktasıdır.

IMDB Puanı: 7.2/10 ( 1203 kişi oy verdi.)

Resimler

Ara - The Interval izle

 

Ara - The Interval izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, the interval filmi izle, digiturk 2014 filmleri, the interval izle, ara filmi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.