TIKLA ARA

Araba Ev - Parked

Hayatları arabada kesişen üç evsiz kişi, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir yolculuğa çıkacaklardır.Bu yolculuk onlara hayatlarında yaşadıkları en büyük deneyim olacakdır.


Araba Ev - Parked Killer  filmini Digiturk Moviemax Festival  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Araba Ev - Parked

Araba Ev - Parked  izle

Gösterim tarihi: Araba Ev - Parked ;  20.03.2013 19:50 - 21:16 Digiturk Moviemax Festival HD kanalından izleyebilirsiniz.

Araba Ev - Parked , Konusu

2010 - İrlanda , Finlandiya  yapımı olan Drama türündeki Araba Ev - Parked   filmin yönetmenliğini Darragh Byrne yapıyor Oyuncuları Colin Morgan, Colm Meaney, Mal Whyte, Conor MacNeill, Stuart Graham'den oluşuyor.

Konusu: Hayatları arabada kesişen üç evsiz kişi, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir yolculuğa çıkacaklardır.Bu yolculuk onlara hayatlarında yaşadıkları en büyük deneyim olacakdır. Fred Daly İrlanda'ya döndüğünde kalacak hiç bir yeri olmadığı için arabasında yaşamaya başlar. Sürekli marihuana içen 21 yaşındaki Cathal, Fred'in yanına par eder ve adamın sıkıcı yaşamını renklendirir. Dostlukları öyle pekişir ki hayatlarına anlam katmaya başlar.

Colin Morgan(1 Ocak 1986-İrlanda)Kuzey İrlandalı oyuncu.En iyi rollerinden birini BBC televizyonunda yayınlanan Merlin tv dizisinde oynamıştır.Colin morgan 2007 yılında ''Royal Scottish Academy of Music and Drama''okulunda yüksek lisansını tamamladı.Sonrasında iş teklifleri alan Colin Morgan ilk olarak 2007 yılında ''The Catherine Tate Show''un ''Christmas Special'' bölümünde John Leary karakterini oynamış , 2008 yılında ise Doctor Who ve BBC Televizyonunda yayınlanan Merlin tv serisinde Merlin karakterini oynamaktadır.

Stuart Graham 1967,Ingiltere doğumlu.Üniversite Ulster gelen medya çalışmalarına Londra tiyatro okula gitmesi ve Belfast için Lyric tiyatro göreve dönen geçmeden önce bitirdi.

Araba Ev - Parked  izle


Araba Ev - Parked   izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk drama fimleri, parked izle, araba ev izle, parked oyunculari, araba ev konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.