TIKLA ARA

Are We There Yet?

Are We There Yet? Suzanna yeni eşi Nick'in aileye katılması ve onlarla anlaşmasını konu alıyor.


Are We There Yet? Digiturk Dizimax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Are We There Yet?

Are We There Yet?

Gösterim tarihi: Are We There Yet? 27 Nisan Cumartesi / 00:31 - 00:51 27.04.2013 00:31 - 00:51 27.04.2013 00:31 - 00:51 27.04.2013 01:00 - 01:20 27.04.2013 01:00 - 01:20 Digiturk Dizimax Comedy HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2005- ABD  Komedy türündeki Are We There Yet? Dizisinin yönetmenliğini Ted Wass yapmaktadır.Oyuncuları  Melissa Joan Hart , Joseph Lawrence , Taylor Spreitler , Nick Robinson , Elizabeth Ho oluşmaktadır. 

Nick (Ice Cube) bekar bir anne olan Suzanne'e (Nia Long), aşık olduğunda, ilk başta onun çocuklarının kendisi hakkında ne düşündükleri hakkında endişelenmemiştir, çünkü Suzanne "sadece arkadaş" olmak istemiştir. Bu sözle kararsız kalan Nick aylak arkadaşlarının ısrarıyla takılmaya devam eder. Suzanne kendini bir sıkışıklık içinde bulur ve Yeni aşkı gecesi buluşmak için Vancouver'a kadar çocuklaryna eşlik edecek birine ihtiyacı vardır. Nick severek bu şansıno kullanıyor. Bu onun kalbini kazanmak için en iyi yoldur ama hayatının en büyük hatası olacağının farkında değildir. Kafasındaki birden fazla soruyla Nick hayatı boyunca unutamayacağı yolculuğa çıkar.Are We There Yet? Amerikan televizyon yayınlanan sitcom.İlk bölümü 2 Haziran 2010'da yayınlandı.2005 yılında aynı isimde filmi yayınlanan dizinin konusu ise iki çocuğu olan Suzanna yeni eşi Nick'in aileye katılması ve onlarla anlaşmasını konu alıyor.

Are We There Yet? Oyuncuları

Keesha Sharp
Gigi Teala Dunn
Lindsey Kingston Coy Stewart
Kevin Kingston Essence Atkins
Suzanne Kingston Terry Crews
Nick Persons Christian Finnegan
Martin Telma Hopkins
Marilyn Persons Joe D'Onofrio
Staten Island Mike Ice Cube
Terrence Zoey Martinson
Floor Manager

Are We There Yet? izle

 

Are We There Yet? izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy, are we there yet konusu, digiturk dizileri izle, are we there yet bölümleri, are we there yet dizi izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.