TIKLA ARA

Asılsız Haber - Shattered Glass

Yalan haberler yazarak kariyer merdivenlerini hızla tırmanan ancak gerçekler ortaya çıkınca itibarını yitiren genç bir gazetecinin gerçek hikayesi...


Asılsız Haber - Shattered Glass filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Asılsız Haber - Shattered Glass

Asılsız Haber - Shattered Glass
izle

İlk Gösterim tarihi:Asılsız Haber - Shattered Glass  18.8.2013 21:15 - 22:45 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Asılsız Haber - Shattered Glass

2003 - ABD , Kanada Tür : Dram , Suç , Tarih türündeki Asılsız Haber - Shattered Glass filmin yönetmenliğini Billy Ray yapmaktadır.Film oyuncuları Hayden Christensen , Rosario Dawson , Peter Sarsgaard , Steve Zahn , Melanie Lynskey oluşmaktadır.

Yalan haberler yazarak kariyer merdivenlerini hızla tırmanan ancak gerçekler ortaya çıkınca itibarını yitiren genç bir gazetecinin gerçek hikayesi...Yalan haberler yazarak kariyer merdivenlerini hızla tırmanan ancak gerçekler ortaya çıkınca itibarını yitiren genç bir gazetecinin gerçek hikayesi...

Hayden Christensen, Kanada'lı oyuncu. Genç yaşta Kanada televizyonlarında ortaya çıktı. 1990'lı yıllarda ABD'de farklı alanlara yöneldi. İlk önemli rolü Sam rolüyle Life as a House'du. Life as a House filmiyle Altın Küre'ye aday gösterilmiştir. Onu üne kavuşturan film ise Yıldız Savaşları filmindeki Anakin Skywalker rolüydü.

Rosario Dawson, Amerikalı aktris ve şarkıcı. En çok Sin City, He Got Game, Rent ve özellikle başrolünü oynadığı Quentin Tarantino'nun Death Proof filmlerindeki roleriyle tanınmıştır.Bunlar oyuncunun oynadığı ve oynayacağı filimlerdir.Günah Şehri 2 , Sin City 2 (2010) Kartal Göz ,Eagle Eye (2008) Yedi Yaşam ,Seven Pounds (2008) Explicit Ills (2008) Ölüm Geçirmez ,Grindhouse: Death Proof (2007) Descent (2007) Clerks 2 (2006) Hayatındaki Azizleri Keşfetme Kılavuzu.

Peter Sarsgaard
2003 yapımı Shattered Glass filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu - Sinema dalında Altın Küre'ye aday gösterilmiş, aynı film ile Las Palmas Film Festivali'nde Hayden Christensen ile birlikte En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.Ayrıca Stockholm Film Festivali'nde Garden State filmi ile En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.Aktris Maggie Gyllenhaal ile 2002 yılından beri beraberdir.Nisan 2006'da nişanlanmışlar ,kızları Ramona Sarsgaard ise 3 Ekim 2006'da Brooklyn, NY'da doğmuştur.

IMDB Puanı: 7.2/10 ( 23,126 kişi oy verdi.)

Resimler

Asılsız Haber - Shattered Glass izle

 

Asılsız Haber - Shattered Glass izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, shattered glass konusu, digiturk 2014 filmleri, shattered glass izle, asılsız haber izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.