TIKLA ARA

Aşk, Şimdi - Now is Good

Tessa Scott (Dakota Fannig), lösemi hastalığına yakalanmış, gördüğü dört yıllık kemoterapi tedavisinin ardından doktorlar tarafından iyileşemeyeceği yönünde teşhis konulmuş gencecik bir kadındır.


Aşk, Şimdi - Now is Good filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk, Şimdi - Now is Good

Aşk, Şimdi - Now is Good  izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk, Şimdi - Now is Good 1.10.2013 19:17 - 21:07 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk, Şimdi - Now is Good

2012 - ABD Tür : Dram , Aşk, Şimdi - Now is Good filmin yönetmenliğini Ol Parker yapmaktadır.Film oyuncuları Dakota Fanning , Kaya Scodelario , Jeremy ırvine , Olivia Williams , Paddy Considine oluşmaktadır. 

Tessa Scott (Dakota Fannig), lösemi hastalığına yakalanmış, gördüğü dört yıllık kemoterapi tedavisinin ardından doktorlar tarafından iyileşemeyeceği yönünde teşhis konulmuş gencecik bir kadındır. Ölümü kabullenen çaresiz Tessa son günlerini hastanede tedavi olarak ya da acı çekerek geçirmeyi istemez. Bu süreci sevdikleriyle birlikte olabileceği hayat dolu anlarla değerlendirmeye karar veren genç kadın ölmeden önce yapmak istediklerini sıraladığı bir liste hazırlamaya koyulur, Adam (Jeremy Irvine) adlı genç bir çocuk Tessa'ya bu zor günlerinde destek olurken listeyi tamamlamasına da yardım eder.

Olivia Haigh Williams, 26 temmuz 1968 yılında İngiltere'de Londra'da dünyaya gelmiştir. İngiliz dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur.

Kaya Scodelario
(13 Mart 1992) doğumlu İngiliz aktris ve modeller 1 bir model olurdu. O iyi E4 drama Effy Stonem rolüyle, 14 yaşındayken Skins.With önceden hiçbir oyunculuk deneyimi biliniyor Scodelario Effy Stonem olarak Skins in 2007 ilk serisi rol aldı. Seçmeler için Scodelario gelişinden sonra sanki çok genç ve cesareti oldu, ama hissettim bir yapımcı o bırakıp da bölüm okumak istedi. Scodelario rolü ilk serisi, minimum konuşma hatları varken önce onu durdurdu onu nihayet 2009 serisi merkezi karakter döküm karakterlerin yeni nesil değiştirilmiştir sonra olmadan önce karakteri oldukça 2008 serisi geliştirdi. Bu Skins yapar Scodelario sadece birlikte co-star Lisa Backwell, dizi dört dönmek orijinal karakter için yeni serisi yanı sıra tüm görünür özellikli karakter sadece. On 12 Mart 2009 duyuruldu o Görevliler.

Patrick George "Paddy" Considine, İngiliz aktör. Aynı zamanda yönetmenlik ve müzisyenlik yapmıştır. America, Dead Man's Shoes, The Cry of the Owl, Le Donk & Scor-zay-zee, The Suspicions of Mr Whicher, Hot Fuzz, ve The World's End gibi filmlerde yer almıştır.

IMDB Puanı: 6.6/10 ( 136.472kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk, Şimdi - Now is Good izle

 

Aşk, Şimdi - Now is Good izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, now is good izle, digiturk 2014 filmleri, aşk, şimdi konusu, aşk, şimdi izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.