TIKLA ARA

Aşk Doktoru - Hitch

Kendine göre imkansız bir aşka tutulmuş olan albert aşk acısı çekmektedir. Kendisi gibi yardıma muhtaç olup sorunlarını çözmüş kişilerden aldığı bir kart sayesinde dr.hitch ile tanışır.


Aşk Doktoru - Hitch filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk Doktoru - Hitch

Aşk Doktoru - Hitch izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk Doktoru - Hitch 02.07.2013 18:35 - 20:28  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Doktoru - Hitch

2005 - ABD Komedi , Romantik  türündeki Aşk Doktoru - Hitch filmin yönetmenliğini Andy Tennant yapmaktadır.Film oyuncuları Will Smith , Eva Mendes , Kevin James , Paula Patton , Amber Valletta oluşmaktadır.

Kendine göre imkansız bir aşka tutulmuş olan albert aşk acısı çekmektedir. Kendisi gibi yardıma muhtaç olup sorunlarını çözmüş kişilerden aldığı bir kart sayesinde dr.hitch ile tanışır. Hitch ile tanışmasından sonra hayatı değişecektir. Erkekler arasında bir efsane olan dr.hitch artık herkesin dilindedir. tabiki bu olay gazetelerinde ilgisini çekmiştir güzel gazeteci sara da bu olayı araştırmaya başlar. hitchi tanımaya başladıkça saranında fikirleri değişecek ve aralarında güzel bir aşk doğacaktır.

Willard Christopher "Will" Smith, Jr. (d. 25 Eylül 1968, Philadelphia) Amerikalı sinema oyuncusu ve rap müzisyeni. Biri kız, ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır.En iyi arkadaşı Martin Lawrence'dır. Will'in son sekiz filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelir getirmiştir.Kızılderili ve Afrika kökenlidir. Babası buzdolabı tamircisiydi.Annesi ve babası Will henüz 13 yaşında iken ayrıldılar.Will çok zeki bir çocuk olduğundan birçok üniversiteden burs teklifleri aldı.

Eva Mendes Houston'da doğdu, ancak Los Angelos ve Mamai'de büyüdü. Dört kardeşin en küçüğü Yarı Kübalı, yarı Amerikalı Mendes 'Crazy Leggs' adında bir çocuk kitabı yazmıştı. Kitabı çocukluk yıllarında başından geçen olaylardan esinlenerek oluşturmuştu (2003). 2002'de American Express'in reklam filminde oynadı. Hobileri müzik dinlemek, spor yapmak (bisiklet, kayak, dağcılık), iç tasarım.

Amber Evangeline Valletta
(d. 9 Şubat 1974) ABD'li model ve aktris. O iyi Hitch, Transporter 2 ve Gamer.Valletta Tucson, Arizona'da doğdu filmler rolleriyle tanınır. Annesi sonrası ona doğum office.Shortly sonra işe yaradı, ailesi Tulsa, Oklahoma taşındı. O Booker T. Washington Lisesi katıldı. O zaman annesi modelleme okulda on beş yaşındayken Linda Layman Agency.Valletta olarak gitti birçok film, dergi kapağı ve Louis Vuitton için reklamlarında be üstünde hareket onu kayıtlı, moda endüstrisinde onu start aldı Calvin Klein ve Versace ve diğer model Shalom Harlow ile MTV's House Style ağırladı. 2010 yılında Spy Next Door in, Jackie Chan, George Lopez oynadığı ve ortaya Billy Ray Cyrus, o 1994 yılında Hervé Le Bihan ile evlendi yanlışlıkla internet.She bir CIA kod siteleri bir çocuğun annesi oynadı. Bunlar 1996 yılında boşandı.

IMDB Puanı: 6/6 ( 164816 kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk Doktoru - Hitch izle

 

Aşk Doktoru - Hitch izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, hitch izle, digiturk filmleri, aşk doktoru izle, aşk doktoru konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.