TIKLA ARA

Aşk Nedir Ki - What Love Is

Sevgilisi Sara'ya sürpriz bir evlilik teklifi yapmayı planlayan Tom'un başına olmadık şeyler gelecektir. Sevgililer gününde Sara'ya evlilik teklif edecek olan Tom, en yakın dört arkadaşını da bu hadiseye şahit olması için çağırır.


Aşk Nedir Ki - What Love Is filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk Nedir Ki - What Love Is

Aşk Nedir Ki - What Love Is izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk Nedir Ki - What Love Is 28.06.2013 02:40 - 04:04   Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Nedir Ki - What Love Is

2007 - ABD Aile , Komedi türündeki Aşk Nedir Ki - What Love Is filmin yönetmenliğini Mars Callahan yapmaktadır.Film Oyuncuları Cuba Gooding Jr., Matthew Lillard, Sean Astin oluşmaktadır.

Sevgilisi Sara'ya sürpriz bir evlilik teklifi yapmayı planlayan Tom'un başına olmadık şeyler gelecektir. Sevgililer gününde Sara'ya evlilik teklif edecek olan Tom, en yakın dört arkadaşını da bu hadiseye şahit olması için çağırır. Sara'nın valizlerini topladığından ve kendisine bir ayrılık mektubu yazdığından habersizdir.

Matthew Lyn Lillard (24 Ocak 1970 doğumlu) Amerikalı aktör, yönetmen ve yapımcı. O da onun rolleriyle tanınıyor Stu Macher içinde Çığlık , içinde Stevo SLC Punk (En İyi Erkek Oyuncu layık Mar del Plata Film Festivali ) ve Shaggy Rogers içinde Scooby-Doo film serisi - o ve ses veren devraldı yeniden beri çizgi dizi Shaggy Gizem Incorporated . Lillard dramatik bir dönüş yaptı Alexander Payne 'nin eleştirel başarı komedi-dram The Descendants .Lillard doğdu Lansing, Michigan , ve büyüdü Tustin, California . O, bir kız kardeşi, Amy vardır. O da Foothill Lise katıldı Santa Ana, California ve daha sonra Dramatik Sanatlar American Academy olarak Pasadena, California diğer aktör ile, Paul Rudd , ve New York'ta Meydanı'nda daha sonra, tiyatro okulu Daire.

Küba M. Gooding, Jr
(2 Ocak 1968) Amerikalı aktör. O en iyi onun için bilinen Oscar ödüllü Rod Tidwell tasviri Cameron Crowe 's Jerry Maguire .Gooding 2 Ocak 1968, Shirley Gooding (kızlık soyadı Sullivan), bir şarkıcı oğlu üzerindeki Bronx, New York, doğdu Sweethearts ve Küba Gooding, Sr , bir vokalist ruh grubu Ana İçerik .Üç kardeşi vardır: Tommy, Ömer ve Nisan. Baba tarafından dedesi bir yerli oldu Barbados .Ailesi taşındı Los Angeles babasının müzik grubu "ile tek bir isabet vardı sonra herkes Fool oynatır 1972 yılında "; yaşlı Gooding iki yıl sonra ailesi terk etti.

IMDB Puanı: 5/1 ( 864 kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk Nedir Ki - What Love Is izle

 

Aşk Nedir Ki - What Love Is izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, what love is izle, digiturk filmleri, aşk nedir ki konusu, aşk nedir ki izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.