TIKLA ARA

Aşk Tutkunu - Addicted To Love

Eski sevgilileri romantik bir ilişki için biraraya gelen Maggie (Ryan) ve Sam (Broderick), intikam almak için bir takım oluştururlar.


Aşk Tutkunu - Addicted To Love filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Aşk Tutkunu - Addicted To Love

Aşk Tutkunu - Addicted To Love izle

İlk Gösterim tarihi:Aşk Tutkunu - Addicted To Love  Digiturk 21.07.2013 20:45 - 22:25 Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Aşk Tutkunu - Addicted To Love

1997 - ABD  Komedi , Romantik türündeki Aşk Tutkunu - Addicted To Love filmin yönetmenliğini Alan Griffin Dunne yapmaktadır.Film oyuncuları Meg Ryan , Matthew Broderick , Kelly Preston , Maureen Stapleton , Debbon Ayer oluşmaktadır.

Eski sevgilileri romantik bir ilişki için biraraya gelen Maggie (Ryan) ve Sam (Broderick), intikam almak için bir takım oluştururlar. Başlangıçta Sam sadece kız arkadaşını geri ister. Maggie'de sadece eski erkek arkadaşına geri dönmek istemektedir. Fakat, işler planlandığı gibi gitmez.

Meg Ryan Aktör Dennis Quaid, ile 9 yıl evli kaldı (1991-2000). Bu evlilikten Jack Henry Quaid adında bir oğlu var.Anne ve babası öğretmen olan Meg Ryan'ın 3 kardeşi vardır.Bethel Lisesi, Bethel (1979) New York Üniversitesi, New York, Gazetecilik okumuş oyuncudur.

Matthew Broderick Broderickin ilk çalışması HB Studioda çekilen Footenin arkadaşını oynadığı Horton Foote'nin oyunu On Valentine's Day oldu. Daha sonra yer aldığı tiyatro oyunlarıyla eleştirmenler tarafından beğenildi. Daha sonra Broderick Eugene Morris Jerome rolünü iki Neil Simon oyununda yani Brighton Beach Memoirs ve Biloxi Blues rol aldı. Bu ikisi birlikte Eugone Trilogy diye anılmaktadır. Kendisinin ilk sinema filmi rolü de yine Neil Simon tarafından yazılmışdır. Max Dugan Returns (1983) isimli sinema filmiyle ilk çıkışını yaptı. Kendisinin ilk hit filmi WarGames isimli 1983 yaz hitiydi. Ladyhawke, isimli bir devam filmi de geldi. Ancak Broderick NBC Sitcomunda rol almak istemesinin yanı sıra 1986 yılında John Hughesin Ferris Bueller's Day Off isimli filmiyle büyük çıkışını yaptı ve ünlendi. Kendisi 20li yaşlarında olmasına rağmen filmde bir yüksek okul öğrencisini canlandırıyordu, ki kendisinin canlandırdığı Ferris Bueller karakteri daha sonra bir gün okuldan yine kaçacak ancak bu sefer en yakın arkadaşı ve sevgilisi ile birlikte Chicagoyu keşf edecektir.

Kelly Preston Avustralya'da, Preston onu reklam ve sonunda haline diğer küçük parçalar çalışmak olsun yardımcı bir moda fotoğrafçısı tarafından keşfedildi yaşarken Kelly Preston Travolta (13 Ekim 1962 doğumlu) ABD'li oyuncu ve eski model.At 16 yaşında olduğunu başarılı bir film kariyeri. bir film İlk önemli rolünü 1985's Secret Admirer karşısında C. Thomas Howell "popüler kız" olarak geldi.

IMDB Puanı: 5/9 ( 15.234 kişi oy verdi.)

Resimler

Aşk Tutkunu - Addicted To Love izle

 

Aşk Tutkunu - Addicted To Love izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, addicted to love izle, digiturk 2014 filmleri, aşk tutkunu konusu, aşk tutkunu izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.