TIKLA ARA

Aşka Davet - Shall We Dance

Kendi halinde çalışan bir emlak avukatı olan John Clark, işinde ve ailesinde oldukça huzurlu bir yaşam sürdürmek ister.


Aşka Davet - Shall We Dance filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Aşka Davet - Shall We Dance

Aşka Davet - Shall We Dance izle

İlk Gösterim tarihi: Aşka Davet - Shall We Dance filmini 13.6.2016 21:15 - 22:54 tarihinde Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Aşka Davet - Shall We Dance

2004 - ABD Dram, Komedi, Romantik Aşka Davet - Shall We Dance filmin yönetmenliğini Peter Chelsom yaptığı. Oyuncuların Jennifer Lopez, Richard Gere, Susan Sarandon, Stanley Tucci, Richard Jenkins'ten oluşmaktadır.

Bir emlak avukatı olan John Clark, işinde ve ailesinde oldukça huzurlu bir yaşam sürmektedir. Ancak hayatında birşeylerin eksik olduğunu düşünür.Her gün eve giderken, bir dans merkezinin penceresinin önünde aynı kızı görmeye başlar. Bu kızla tanışmak umuduyla dans derslerine başlayan John, ilk başlarda işlerin kötü gitmesiyle bir hata yaptığını düşünür. Paulina, John'a dans konusunu ciddiye almasını ve onunla çıkmayı düşünmediğini söyler.

Jennifer Lynn López
, 24 Temmuz 1969'da New York'un bir mahallesi olan Bronx'ta doğdu. Amerikalı aktrist, latin pop müzik şarkıcısı, moda tasarımcısı ve dansçıdır. Kısaca J-Lo olarak bilinir.Porto Riko soyundan olması onun şov dünyasına girmesini kolaylaştırmıştı. Çünkü o dönemlerde Ricky Martin ve Enrique Iglesias'ın öncülük ettiği ve 90'ların sonlarına doğru başlayan Latin Pop müzik dalgası tüm dünyayı etkisi altına almıştı.

Richard Dale Jenkins
, Amerikalı tiyatro , Film ve TV oyuncusu, Tiyatro kariyerinden sonra ilk olarak 1974 yılında birkaç film ve televizyon yapımlarında rol almaya başladı. 2008 yılında the visitor isimli filmde rol almış ve bu filmle En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

Stanley Tucci
. 11 kasım 1960 doğumlu akademi ödülü adaylığı bulunan Amerikalı aktör, yapımcı ve yönetmen.Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım Spark (2016) Mothers and Daughters (2016) The Secret Life of Marilyn Monroe (2015) Karışma Anne! (2015) Kid Witness (2015) About Ray (2015) Unity (2015) Hell and Back (2015)

Susan Abigail Tomalin
'dir. Dokuz kardeşin en büyüğüdür. 1964 yılında Edison High School'dan mezun olduktan sonra The Catholic University of America'ya devam etti. Bu okuldan 1968 yılında drama bölümünden derece ile mezun oldu. 1967'de ilk eşi Chris Sarandon ile okulda tanıştı. İsminin duyulmaya başladığı film 'Lovin Molly' (1974) ile oldu. 1980 yılına gelindiğine ona ilk oscar adaylığını kazandıran 'Atlantic City' filminde rol aldı. 1988 yılında Tim Robins ile birlikte 'Bull Durham' adlı filmde oynadı. Bu filmden sonra beraber olmaya başlayan çiftin iki çocuğu oldu.

Richard Tiffany Gere
, Amerikalı aktör. 1980'li yılların başında ünü artan aktör, 1990 yapımı Pretty Woman filmiyle Hollywood'un en önemli isimleri arasına girdi. 2002 yılında Chicago müzikaliyle de Altın Küre ödülünün sahibi oldu.
Philadelphia'da doğan Richard Gere'in babası Homer George sigortacı, annesi Doris Ann ise ev hanımıydı. North Syracuse Central Lisesi'nde okurken trompet çalıp besteler yapıyordu, sanata yatkınlığı küçük yaşlarda ortaya çıkmıştı. Bir yandan da cimnastik ile ilgilenen Gere, University of Massachusetts Amherst'e de cimnastik bursuyla kabul edildi.

Resimler

Aşka Davet - Shall We Dance izle

Aşka Davet - Shall We Dance izle

Fragman İzleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: bein movies festival, shall we dance konusu, digiturk 2017 izle, shall we dance izle, aşka davet izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.