TIKLA ARA

Aşkım Benim ( Bel Ami )

Filimin konusunu 19. yüzyılda yaşanmış bir konuyu ele alan "Bel Ami", Guy De Maupassant'ın aynı adlı romanından beyaz perdeye yansıtmıştır.


Aşkım Benim ( Bel Ami )   filmini Digiturk Moviemax Premier HD | yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Aşkım Benim ( Bel Ami )


Aşkım Benim ( Bel Ami )

Gösterim tarihi: Aşkım Benim ( Bel Ami ) , 22 Ocak 21.00, 23 Ocak 11.45 ,27 Ocak 23.25, 28 Ocak 10.45  Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Aşkım Benim ( Bel Ami )  , Konusu

2012 - İngiltere, ABD, İtalya, Fransa, Macaristan ortak yapımı olan  Dram, Gizem, Tarih, Psikolojik, türündeki Aşkım Benim ( Bel Ami )   filmin yönetmenliğini Nick Ormerod, Declan Donnellan yapıyor. Filmin oyuncuları Robert Pattinson, Uma Thurman, Christina Ricci, Natalia Tena, Kristin Scott Thomas'den oluşuyor.

Konusu:  Filimin konusunu 19. yüzyılda yaşanmış bir konuyu ele alan "Bel Ami", Guy De Maupassant'ın aynı adlı romanından beyazperdeye yansıtmıştır. Pattinson'ın oynadığı karakter "George Duroy" üzerine yazılmış bir hikaye olan film, bu genç gazetecinin Paris'te çok etkili ve güzel bir kadınla kurduğu ilişki ve acımasızlığı sayesinde şöhret olmak için engellerleri gözünü kırpmadan birer birer çıkarak kentin en güçlü adamı haline gelmesinin öyküsünü anlatıyor.

Film, Thurman'ın, Duroy'un en ykın dost'unun eşiyken onunla ilişki kurması ve konuşmasını düzeltmesine yardımcı olmasıyla hareketleniyor. Sosyetenin en güzel bayanlarından  olan bu güçlü bayan daha sonra hayatını Duroy ile birleştiriyor. Filmde, Kristin Scott Thomas gazeteci Duroy'a deli gibi aşık olan sosyeteden bir kadını, Christina Ricci ise hafif meşrep genç bir ev kadını rolunde oynuyor.

Robert Thomas Pattinson (d. 13 Mayıs 1986; Londra) Yakışıklı İngiliz aktörü, Daha önceden yapımcılık ve modellik yapmış. The Twilight Saga'da Edward Cullen rolüyle mesleğinin zirvesine gelmiş ve ünlenmiştir.Pattinson, Clare ve Richard ailesinin tek erkek evlatlarıdır. Pattinson'ın Lizzy ve Victoria adında iki kız kardeşi vardır. Barnes Tiyatrosu'nun ve aynı zamanda Londralı bir müzik grubunun da üyesidir. 13 yaşında okuldan atıldıktan sonra Harrodian Özel Okulu'na girerek burada eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

 Aşkım Benim ( Bel Ami ) izle

 

Aşkım Benim ( Bel Ami )    izle

 

Fragman İzleDigiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, askım benim izle, digiturk askım benim izle, bel ami filmi izle, digiturk 2012 filimi,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.