TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


ATV

Digiturk ATV Kanalı Atv 25 numaralı kanaldan yayın akışını sürdürüyor. ATV kanalında haberler, yarışmalar, film ve diziler, spor, magazin, kültür sanat ve konulu yapımlar yayımlanıyor. Hüzün, eğlence ne ararsan bu kanalda. Kaçırma!

ATV Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 25 Yayın Süresi : 24

ATV Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Giriş Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

ATV Yayın Akışı için tıklayınız.

KANATSIZ KUŞLAR
Hayatla savaş veren dört kardeşle çocukları uğruna her türlü fedakarlığı göze alan genç bir annenin hikayesi.. İyiliğe karşılık kötülük, kötülükten ise umudun doğacağını yansıtan Kanatsız Kuşlar, ufacık bir mutluluk için çırpınanların hayat hikayesini izleyici ile buluşturuyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER
16 yaşında genç bir kız olan Eylül’ün üvey babası tarafından kendisine yapılan tacizleri ile başlar. Bu durumdan oldukça rahatsızlık duyan genç kız durumu annesine anlatır ve annesinin yaptırımı ile kendisini İstanbul Koşu yolu Kız Yetiştirme Yurdu kapısında bulur. Olay örgüsü Eylül’ün tacizlere maruz kalması ile başlamış olsa da yurda gelmesi ile edindiği arkadaşlıkları ile tamamen anlamlanmaktadır. Kırgın Çiçekler de beş genç kızın yaşam savaşları, aile özlemleri ve dostlukları her hafta işlenen konular ile seyirciye sunulmaktadır.

PROGRAMLAR

ATV ANA HABER

DİZİ TV

ESRA EROL'DA EVLEN BENİMLE

KARAVAN

KİM MİLYONER OLMAK İSTER?

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

NİHAT HATİPOĞLU İLE DOSTA DOĞRU

NİHAT HATİPOĞLU SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Konular: ATV Programları, ATV Yayın Akışı, ATV izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
0(216) 740 00 49 Hemen Başvur