TIKLA ARA

ATV HD

Digiturk ATV HD Kanalı 25 numaralı kanaldan yayın yapan ATV HD kanalında haberler, yarışmalar, film ve diziler, spor, magazin, kültür sanat ve konulu yapımlar HD özelliği ileyayımlanıyor.

ATV HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 25 Yayın Süresi : 24

ATV HD Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

ATV HD Yayın Akışı için tıklayınız.

KANATSIZ KUŞLAR
Hayatla savaş veren dört kardeşle çocukları uğruna her türlü fedakarlığı göze alan genç bir annenin hikayesi.. İyiliğe karşılık kötülük, kötülükten ise umudun doğacağını yansıtan Kanatsız Kuşlar, ufacık bir mutluluk için çırpınanların hayat hikayesini izleyici ile buluşturuyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER
16 yaşında genç bir kız olan Eylül’ün üvey babası tarafından kendisine yapılan tacizleri ile başlar. Bu durumdan oldukça rahatsızlık duyan genç kız durumu annesine anlatır ve annesinin yaptırımı ile kendisini İstanbul Koşu yolu Kız Yetiştirme Yurdu kapısında bulur. Olay örgüsü Eylül’ün tacizlere maruz kalması ile başlamış olsa da yurda gelmesi ile edindiği arkadaşlıkları ile tamamen anlamlanmaktadır. Kırgın Çiçekler de beş genç kızın yaşam savaşları, aile özlemleri ve dostlukları her hafta işlenen konular ile seyirciye sunulmaktadır.

PROGRAMLAR

ATV ANA HABER

DİZİ TV

ESRA EROL'DA EVLEN BENİMLE

KARAVAN

KİM MİLYONER OLMAK İSTER?

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

NİHAT HATİPOĞLU İLE DOSTA DOĞRU

NİHAT HATİPOĞLU SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Konular: ATV HD Programları, ATV HD Yayın Akışı, ATV HD izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.