TIKLA ARA

Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

Yıl 1967 Londra, gündüzleri moda fotoğrafçısı, geceleri ise uluslararası bir ajan olan Austin Powers, kötü adamm Dr. Evil'ı yakalamak üzereyken bu ünlü suçlu kendini dondurup kaçar.


Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me izle

İlk Gösterim tarihi: Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 24.04.2013 11:37 - 13:23  Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me Konusu

1997 - ABD , Almanya  Aksiyon , Casusluk , Gerilim , Komedi , Macera ,türündeki Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me   filmin yönetmenliğini  M. Jay Roach yapmaktadır. Oyuncular Seth Green , Will Ferrell , Elizabeth Hurley , Mike Myers , Monet Mazur oluşmaktadır.

Yıl 1967 Londra, gündüzleri moda fotoğrafçısı, geceleri ise uluslararası bir ajan olan Austin Powers, kötü adamm Dr. Evil'ı yakalamak üzereyken bu ünlü suçlu kendini dondurup kaçar. Powers da, Evil'ın derin dondurucudan çıkacağı güne hazırlıklı olmak için aynı şeyi yapar. Austin 30 yıl sonra İngiliz hükümeti tarafından dondurucudan çıkarılır. Dr. Evil da şüpheli bir şirket olan Virtucon'la geri dönmüş ve BM'den fidye istemeyi planlamaktadr. ve bu ikili arasında müthiş bir mücadele başlar.

Elizabeth Jane Hurley. (d.10 Haziran, 1965) İngiliz sinema oyuncusu, model, yapımcı ve tasarımcı.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Mike Myers 25 Mayıs 1963, Kanada.Aile: Babası Eric ansiklopedi satıcısı, annesi Bunny ise dataişleyicisi idi. Peter ve Paul adlı iki kardeşi var.İlişkiler: Myers, 1993'ten bu yana Robin Ruzan ile evli.Eğitim: Stephen Leacock lisesinden mezun.Başlangıç: 8 yaşında Pepsi ve Kit-Kat şekerlerinin reklamlarında oynadı. 11 yaşında bir başka reklam filminde annesini oynayan GildaRadner'a aşık oldu ve ayrıldıklarında günlerce ağladı. Bir yıl sonra televizyonda ünlü SNL(Saturday Night Live) şovunda Radner'ı gören Myers, birgün bu şova katılacağına dair yemin etti.Televizyon: Televizyonda bazı küçük roller alan ve senaryolar yazan Myers, SNL yapımcısı Lome Michaels'den aldığı teklifle şov için senaryolar yazmaya başladı. 6 sezon boyunca birçok ünlü karakter yarattı.Çıkışı: Wayne's World ile kısa bir çıkış yaşayan Myers, büyük çıkışını Austin Powers serisi ile elde etti. 'Austin Powers 2' gösterime girdiği ilk haftasonu ilk filmin toplam hasılatını geçme başarısını gösteren ilk ve tek devam filmi oldu.
Ödüller: 'Wayne's World' ve 'Austin Powers' ile MTV ödülleri kazandı.
Pasaport: Bir de İngiliz pasaportu var. Birçok röportajda kendisini bir İngiliz olarak gördüğünü söyledi.Biliyor musunuz?: Myers, 1991 yılında Alzheimer hastalığından ölen babasının anısına evlilik yüzüğü olarak, babasına Britanicca Ansiklopedileri tarafından verilen 'yılın satıcısı' yüzüğünü takıyor.Bunları biliyor musunuz?: Hokey oyuncularının ismini verdiği 3 tane köpeği var ve model askerler biriktiriyor.

IMDB Puanı: 6.6/10 ( 1277 kişi oy verdi.)

Resimler

Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me izle

 

Avanak Ajan - Austin Powers: The Spy Who Shagged Me izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, avanak ajan konusu, avanak ajan izle, avanak ajan oyunculari, avanak ajan filmi,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.