TIKLA ARA

Avcı - The Hunter

Gizemli bir biyoteknoloji şirketi tarafından son Tazmanya kaplanını avlamak için Avrupa'dan Tazmanya'nın el değmemiş bir bölgesine gönderilir.


Avcı - The Hunter  filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Avcı - The Hunter

Avcı - The Hunter izle

İlk Gösterim tarihi: Avcı - The Hunter 22.04.2013 19:06 - 20:40  Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Avcı - The Hunter Konusu

2011 - Avustralya Drama ,türündeki Avcı - The Hunter   filmin yönetmenliğini  Daniel Nettheim yapmaktadır. Oyuncular Willem Dafoe , Sam Neill , Morgana Davies , Frances O'connor , Dan Wyllie Tüm Oyuncular oluşmaktadır.

Gizemli bir biyoteknoloji şirketi tarafından son Tazmanya kaplanını avlamak için Avrupa'dan Tazmanya'nın el değmemiş bir bölgesine gönderilen paralı asker Martin'in öyküsü.Paralı bir asker, gizemli bir biyoteknik şirketi tarafından son Tazmanya kaplanını avlaması için gönderilir.Red Leaf adındaki bir şirket tarafından kiralanan Martin David, soyu tükenen bir Tazmanya kaplanını avlayacaktır. Kaplanın DNA'sının peşinde olan şirket, Martin'e kısa sürede görevi yerine getirmesi için baskı yapar.

Willem Dafoe Bir Akademi Ödülü adaylığı bulunan Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Kariyerinde The Last Temptation of Christ (1988), Örümcek Adam film serisi (2002-2007) ve Platoon (1986) gibi kaliteli filmlerde oynamıştır.

Sam Neill
(Gerçek İsmi:Nigel Neill) (d. 14 Eylül 1947, Omagh, Kuzey İrlanda), Emmy ve Altın Küre Ödülüne aday gösterilmiş sinema aktörü. Ülkemizde 2005 yılı yapımı Gelibolu Belgesinde Türk Ordusu'nun mücadelesini anlatıcı olarak katkı sağlamıştır.

Ashley Michele Greene , (Doğum: 21 Şubat 1987) Amerikan film oyuncusu ve modeldir. Ashley Greene , en iyi olarak 2008'de gösterime giren Twilight filmindeki Alice Cullen rolü ile tanınmıştır.
Ashley Jacksonville'de doğdu. Jacksonville ve Middleburg'da büyüyen Ashley 10. sınıfta iken Wolfson Lisesi'ne geçti. 17 yaşında iken oyunculuk hayatına atılmak için Los Angeles'a taşındı. Ashley'nin Joe adında kendisinden büyük bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Joe hala Jacksonville'de ailesi ile birlikte yaşamaktadır.

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 17032 kişi oy verdi.)

Resimler

Avcı - The Hunter izle

 

Avcı - The Hunter izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, avcı filmi oyuncuları, avci film izle, the hunter izle, avci konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.