TIKLA ARA

Ayrılmaz İkili - Inseparable

hayatındaki baskılar ve kaprisli karısı nedeniyle zor günler yaşamakta olan Li, genç ve sıkıntılı bir adamdır.


Ayrılmaz İkili - Inseparable filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ayrılmaz İkili - Inseparable

Ayrılmaz İkili - Inseparable izle

İlk Gösterim tarihi:Ayrılmaz İkili - Inseparable   23.8.2013 19:05 - 20:38   Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ayrılmaz İkili - Inseparable

2011, Çin Gerilim ,Dram , Komedi , Romantik türündeki Ayrılmaz İkili - Inseparable filmin yönetmenliğini Dayyan Eng yapmaktadır.Film oyuncuları Daniel Wu, Kevin Spaceyoluşmaktadır.

Kevin Spacey'nin başrolde yer aldığı Çin yapımı farklı bir gerilim örneği.. İş hayatındaki baskılar ve kaprisli karısı nedeniyle zor günler yaşamakta olan Li, genç ve sıkıntılı bir adamdır. Bir gün ümitsizliğin son noktasındayken karşısına Chuck çıkar ve ona akıl hocalığı yapmaya başlar. Peki, bu Chuck kimdir ve nereden çıkmıştır?

Kevin Spacey (d. 26 Temmuz 1959) iki kere Oscar ödülü kazanmış Amerikalı tiyatro ve sinema oyuncusu ve yönetmen. Spacey Kaliforniya'da büyümüştür, televizyon ve sinema filmlerinde yardımcı oyunculuk yapmaya başlamadan önce kariyerine 1980'lerde tiyatro oyuncusu olarak başladı. 1990'larda oynadığı fimlerle büyük beğeni kazandı. 1995 yılında rol aldığı Olağan Şüpheliler filmindeki performansı ile en iyi yardımcı erkek oyuncu oscarını kazanarak kariyerinin zirvesine çıktı. Bu başarıyı 1999 yılında Amerikan Güzeli filmindeki sıradışı oyunculuğu takip etti ve bu filmi ile En iyi Erkek Oyuncu oscarını kazandı. Spacey, Se7en, Pay It Forward, The Usual Suspects, L.A. Confidential, ve en son filmi Superman Returns gibi iz bırakan birçok Hollywood filminde rol almıştır.

Dayyan Müh Çin'de Wu Shixian (doğumlu Tayvan 1975 yılında), bir Çin-Amerikan yönetmen . O da filmin sanat eğitimi Washington Üniversitesi ve transfer Pekin Film Akademisi o yönetmenlik yılında lisans eğitimini tamamladı.
2001 yılında yazdı ve yönetti Otobüs 44  Çince film yıldızı rol aldığı Gong Beibi . Film galası ve 2001 ödül kazandı Venedik Film Festivali , 2002 Sundance Film Festivali ve 2002 davet edildi Cannes Film Festivali " On Beş Günü Yönetim - ilk Çinli olma " kısa film her üç festivallerine davet edilecek 'tarihi. Film Çin medyasında geniş yer ve Çin ve Avrupa'da hem de eleştirmenlerce beğenilen ve TV ve dünya çapında topraklarında tiyatro dağılımı elde edilmiştir.

Daniel Wu Yin-Cho (d. 30 Eylül 1974, Berkeley, Kaliforniya, ABD), Çin asıllı ABD'li yönetmen, yapımcı ve aktör.İngilizce, Kantonca, Mandarin ve Şangay dili konuşabiliyor.Boş zamanlarında Kung Fu pratikleri yapmayı, seyahat etmeyi ve fotoğraf çekmeyi seviyor.Basketbol, boks ve wushu sevdiği sporlardır.Oregon Üniversitesi Mezunu.

IMDB Puanı: 5.3/10 ( 1.014kişi oy verdi.)

Resimler

Ayrılmaz İkili - Inseparable izle

 

Ayrılmaz İkili - Inseparable izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, inseparable konusu, digiturk 2014 filmleri, inseparable izle, ayrılmaz ikili izle inseparable,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.