TIKLA ARA

Babam İçin - Will

Will Brennan, yakın zamanda annesini kaybetmiş, babası ise bir süre önce ortadan kaybolmuş 11 yaşında kimsesiz kalmış bir çocuktur. Hayattaki en büyük tutkularından bir ise İngiliz futbol takımı Liverpool'dur.


Babam İçin - Will  filmini Digitur Moviemax Family HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Babam İçin - Will

Babam İçin - Will izle

İlk Gösterim tarihi: Babam İçin - Will  27.12.2013 20:30 - 22:15 Digiturk Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Babam İçin - Will

2011 - Türkiye , İngiltere Tür : Aile , Belgesel , Dram , Spor türündedir.Babam İçin - Will filmin yönetmenliğini Ellen Perry yapmaktadır.Film oyuncularını Damian Lewis , Bob Hoskins , Canan Ergüder , Steven Gerrard , Jane March oluşmaktadır. 

Will Brennan, yakın zamanda annesini kaybetmiş, babası ise bir süre önce ortadan kaybolmuş 11 yaşında kimsesiz kalmış bir çocuktur. Hayattaki en büyük tutkularından bir ise İngiliz futbol takımı Liverpool'dur. Will'in futbol karşı ilgisi ve bilgisi ise çevresindeki herkesten daha fazladır. Bir gün kayıp babası Gareth bir anda ortaya çıkar; hem de oğlunun gönlünü almak için İstanbul'da oynanacak Liverpool A.C. Milan, Şampiyonlar Ligi Final maçına cebine iki biletle gelmiştir. Will babasına hemen güvenemese de, Gareth onu bir daha terk etmeyeceğinin ve yeni bir hayata başlayacaklarının sözünü verir. Fakat Türkiye yolculuğuna hazırlandıkları sırada Will'in babası aniden ölür, Will kendisini yatılı okulda tamamen terk edilmiş bulur. Ama vazgeçmeye niyetli değildir. Hem babasının anısını yaşatmak için hem de gönülden bağlı olduğu futbol takımına destek vermek için bu yolculuğa çıkmaya kararlıdır. Yola koyulduğunda ise ülkesinde yaşanan savaş yılları sonrasında futbolu bırakan ve travmatik bir geçmişi olan Boşnak Alek ile tanışır. Alek başta gönülsüz olsa da, kendisini Will'in heyecanına ve azmine kapılmış olarak İstanbul yollarında bulur...

Canan Ergüder, Üsküdar Amerikan Lisesi'nden mezun olduktan sonra Franklin and Marshall College'da sosyoloji ve tiyatro okudu. Ardından da efsanevi okul New York Actors Studio Drama School'da oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı. Birçok tiyatro oyununda oynayan Ergüder, genç yaşına rağmen Actors Studio'da hayat boyu üyeliği de kazanmış durumda.

Steven Gerrard 30 Mayıs 1980 'de doğan Liverpool 'un İngiliz futbolcusudur. 2005 yılında İstanbul 'da yapılan Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool 'un kaptanı olarak kupayı kaldırmış, 2007 yılında ise yine A.C. Milan finaline çıkan takımda yer almıştır.

IMDB Puanı: 6,7/10 ( 629 .176 oy verdi.)

Resimler

Babam İçin - Will izle

Babam İçin - Will izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, will konusu, digiturk 2014 filmleri, will izle, babam için izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.