TIKLA ARA

Bagaj Kapmaca - Baggage Battles

Kaybolan bagajınıza ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu yepyeni dizide, Discovery Channel sahipsiz bagajların açık artırmayla kapışıldığı ve yeniden satıldığı çok kârlı bir ticareti mercek altına alıyor.


Bagaj Kapmaca - Baggage Battles  Digiturk Discovery kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bagaj Kapmaca - Baggage Battles

 Bagaj Kapmaca - Baggage Battles izle

Gösterim tarihi: Bagaj Kapmaca - Baggage Battles  , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk Discovery Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Kaybolan bagajınıza ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu yepyeni dizide, Discovery Channel sahipsiz bagajların açık artırmayla kapışıldığı ve yeniden satıldığı çok kârlı bir ticareti mercek altına alıyor. Her bölümde, aralarında karı-koca olan Laurence ile Sally Martin çiftinin, genç girişimci Mark Meyer'in ve antikacı dükkanı sahibi Billy Leroy'un da bulunduğu üç deneyimli 'müzayede uzmanı' ekip, kayıp bagaj müzayedelerinde birbirlerine karşı fiyat vermek üzere dünyanın en önemli ve adı duyulmamış müzayedelerine gidiyorlar. Ekipler içlerinde ne olduğunu bilmeksizin sadece bavullar üzerinden fiyat arttırmak durumunda oldukları için verilen her fiyat bir türlü kumardır. Onlarca müzayedeye katılmak, binlerce valizi incelemek ve bir serveti riske atmaksöz konusu olunca ekiplerin istediklerini elde edebilmeleri için hem beceriye hem de şansa ihtiyaçlari vardır. Bavulları açınca neyle karşılaşacaklar? Bavulların içindekiler onlara kazanç getirecek mi?

Discovery Channel de yayınlanacak olan ekranların sevilen Yaşam & Hobi programı Bagaj Kapmaca izlemek için Discovery Channel tv ekranlarına sizleri davet ediyoruz.
Bagaj Kapmaca : Sezon 2, Bölüm 11. Bagaj Kapmaca ekibi, uygun fiyatla değerli eşyalar satın alıp kârlı bir şekilde satabilmek için dünyanın dört bir yanındaki kayıp eşya müzayedelerini dolaşıyorlar. Bagaj Kapmaca yayınını izlemek için Discovery Channel canlı yayın sitelerinden birinden izleyebilir veya bizim tavsiye ettiğimiz tv izle sitesinden izleme imkanına ulaşacaksınız.

 Bagaj Kapmaca Discovery Channel Yayını : Sezon 2, Bölüm 8. Bagaj Kapmaca ekibi, uygun fiyatla değerli eşyalar satın alıp kârlı bir şekilde satabilmek için dünyanın dört bir yanındaki kayıp eşya müzayedelerini dolaşıyorlar.. Discovery Channel Televizyonunda yayınlanacak olan Bagaj Kapmaca programını kesintisiz donamadan online izlemek için bir çok canlı yayın yapar televizyon siteleri mevcut, fakat biz yayının yapıldığı Discovery Channel televizyonunun kendi sizesin olan Discovery Channel adresinden veya Kesintisiz Tv izle sitesinden izleyebilirsiniz.

  Bagaj Kapmaca - Baggage Battles izle

 

Bagaj Kapmaca - Baggage Battles izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: discovery, digiturk belgesel, bagaj kapmaca izle, bagaj kapmaca konusu, baggage battles izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.