TIKLA ARA

Bağlanmak Yok - No Strings Attached

Emma ve Adam birbirlerini yıllardır görmemişlerdir.Bir gün kalabalık bir partide karşılaşan iki arkadaş hiç beklemedikleri zamanda kendilerini yatakta bulur.


Bağlanmak Yok - No Strings Attached  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bağlanmak Yok - No Strings Attached

Bağlanmak Yok - No Strings Attached izle

Gösterim tarihi: Bağlanmak Yok - No Strings Attached  , 26.02.2013 19:00 - 20:39 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalın dan izleyebilirsiniz.

 Bağlanmak Yok - No Strings Attached, Konusu

2011- ABD yapımı olan Romantik,Komedi filim türündeki  Bağlanmak Yok - No Strings Attached  filmin yönetmenliğini Ivan Reitman yapıyor. Filmin oyuncuları Ashton Kutcher, Cary Elwes, Greta Gerwig, Kevin Kline, Natalie Portman,Natalie Portman, Roger Birnbaum, Jonathan Glickman, Ali Bell, Gary Barber, Jeffrey Clifford, Ivan Reitman, Joe Medjuck, Tom Pollock, Gerald D. Moon ve Lisa Bruce'den oluşuyor.

Konusu: Çocuklukken birlikte okuyan arkadaşlar yılar sonra karşılaır Emma ve Adam birbirlerini yıllardır görmemişlerdir.Bir gün kalabalık bir partide karşılaşan iki arkadaş hiç beklemedikleri zamanda kendilerini yatakta bulur.Kötü giden aşk hayatından yorulan Emma, ilişkilerin sorumluluğunu ve beklentilerini karşılamaya çalışmaktan yorulan Adam bu ansız gelişen beraberlikten sadece cinsellik beklentisi içine girerler.Önemli olan aşka laf geçirebilmektedir. Fakat bu durum, Adam'ın duygularıyla ön plana çıkmasıyla farklı bir yola girer. Sözünü bile etmedikleri "aşk" yavaş yavaş ilişkilerine karışmaya ve ikiliyi hep kaçtıkları o sona doğru sürüklemeye başlar....

Natalie Portman 9 Haziran 1981 Kudüs, İsrail) İsrailli-ABD'li Akademi Ödüllü aktris. 14 yaşında, Luc Besson'un Léon adlı filminde oynadığı rolle dünya çapında üne kavuşan Portman, 2005 yılında Closer filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarına aday gösterildi ve aynı dalda Altın Küre ödülünü aldı. 2011 yılında Black Swan filmindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscarına ve Altın Küre'ye aday gösterildi. Altın Küre'yi ve Oscar'ı kazandı.

Christopher Ashton Kutcher (d. 7 Şubat 1978; Cedar Rapids, Iowa, ABD), ABD'li oyuncu, sunucu ve yapımcı. Ashton Kutcher, modellikten televizyon ve sinemaya geçiş yaptı. MTV'nin çok izlenen Punk'd şaka programının yapımcısı ve sunucusudur ve aynı zamanda çok ses getiren Kelebek Etkisi filminin başrol oyuncusu ve yapımcısıdır.

Bağlanmak Yok - No Strings Attached izle


Bağlanmak Yok - No Strings Attached izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, bağlanmak yok konusu, bağlanmak yok filmi izle, bağlanmak yok oyuncuları, no strings attached izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.