TIKLA ARA

Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now

Bak Şu Konuşana serisinin üçüncü filmiyle yine izleyicilerini kırıp, geçiriyor. Serinin son filmi olan Bak Şimdi Konuşanada, Ubriacco Ailesi'nin maceraları devam ediyor...


Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now

Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now izle

İlk Gösterim tarihi: Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now 22.8.2013 15:25 - 16:57 Digiturk Moviemax Family HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now

1993 - ABD Tür : Aile , Komedi , Romantik türündeki Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now  filmin yönetmenliğini Tom Ropelewski yapmaktadır.Film oyuncuları Bruce Willis , John Travolta , Kirstie Alley , David Gallagher , Charles Barkleyoluşmaktadır.

Bak Şu Konuşana serisinin üçüncü filmiyle yine izleyicilerini kırıp, geçiriyor. Serinin son filmi olan Bak Şimdi Konuşanada, Ubriacco Ailesi'nin maceraları devam ediyor... James, uluslararası bir kozmetik firmasının başarılı yöneticisi Samantha'nın özel pilotluğunu üstlenir. Mollie ise evde çocuklarla uğraşmaktadır. Tam bu sırada James, eve bir köpek getirir. Bu da yetmezmiş gibi Samantha da onlara bir köpek hediye eder. Bir sokak köpeği olan Rocks ile süslü ve keyif düşkünü Daphne, çok geçmeden birbirlerine karşı oldukça kuvvetli duygular beslemeye başlarlar. Mikey ve Julie aileye yeni katılan köpeklerle çok iyi anlaşırlar. Çünkü onlarda konuşabilmektedirler

Bruce Willis (asıl adı Walter Bruce Willis) (19 Mart 1955, - ) Amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyen.Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak Almanya'nın Idar-Obestein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey'de geçirmiş, daha sonra New York'a yerleşmiştir.Bruce Willis, 'Moonlighting' (Mavi Ay) (1985-1989) isimli televizyon dizisindeki David Addison rolüyle üne kavuşmuştur.Ayrıca 1987'de evlendiği Amerikalı oyuncu Demi Moore'dan 2000'de boşanan Willis üç çocuk babasıdır.

John Joseph Travolta
(d. 18 Şubat 1954, New Jersey), ABD'li oyuncu ve şarkıcı. Saturday Night Fever ve Grease filmlerindeki performansı ile öne çıkmaya başladı. İlginç fiziği; özellikle yüz yapısı onun en önemli özelliklerindendir. Oğlu Jett Travolta 2009 yılının başlarında hastalığı "Kawasaki Sendromu"na yenik düştü. Altı çocuğun en gencidir.New Jersey eyaletinde büyümüştür. Babası Salvatore yarı profesyonel futbolcudur.Annesi Helen ise bir aktrist idi.

IMDB Puanı: 3.9/10 ( 16,735 kişi oy verdi.)

Resimler

Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now izle

 

Bak Şimdi Konuşana - Look Whos Talking Now izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax famili hd, look whos talking now izle, digiturk 2014 filmleri, bak şimdi konuşana konusu, bak şimdi konuşana izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.