TIKLA ARA

Bakıcı - The Sitter

Aylak Noah (Jonah Hill), komşusunun çocuklarına bakıcılık yaparken kız arkadaşından dayanılmaz bir teklif alır ve onunla takılmak için çocukları da yanına alarak yola koyulur.


Bakıcı - The Sitter filmini Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bakıcı - The Sitter

Bakıcı - The Sitter izle

İlk Gösterim tarihi: Bakıcı - The Sitter 08.05.2013 20:45 - 22:02 Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Bakıcı - The Sitter Konusu

2011 - ABD Komedi , Gençlik türündeki Bakıcı - The Sitter filmin yönetmenliğini David Gordon Green yapmaktadır.Oyuncuları Sam Rockwell , Jonah Hill , Method Man , Ari Graynor , Dreama Walker oluşmaktadır.

Aylak Noah (Jonah Hill), komşusunun çocuklarına bakıcılık yaparken kız arkadaşından dayanılmaz bir teklif alır ve onunla takılmak için çocukları da yanına alarak yola koyulur. Fakat bu çapkınlık macerası kontrolden çıkar ve kendisini manyak bir uyuşturucu kralından kaçarken bulur.Ailesinin ev hapsi verdiği bir lise öğrencisi, onu bekleyen çılgın geceden habersizce, yan komşularının çocuklarına bir geceliğine bakıcılık yapacaktır.Yan komşularının çocuklarına bakıcılık yaptığı sırada kız arkadaşının telefonuyla sokaklara düşen Noah'ın macerası, peşine manyak bir uyuşturucu lordunun takılmasıyla iyice çığrından çıkar.

Daly City, Kaliforniya, ABD'de 05.11.1968'de doğdu. Boyu 1.75 m. Confessions of a Dangerous Mind (2002) filmiyle ünlenmişti. Eğitimi; J. E. McAteer Lisesi; William Esper aktörlük stüdyosunda 2 yıl çalışmıştı. Annesi ve babası da oyucuydu. Sam iki yaşındayken ailesi New York'a taşındı. Önce Bronx'a sonra da Manhattan'a yerleştiler. Sam 5 yaşına geldiğinde annesi ve babası boşandılar ve babası San Francisco'a taşındı. Sam yazları babasının yanında San Francisco'da, diğer zamanlarda New York'ta annesinin yanında büyüdü. İlk oyunculuk deneyimini 10 yaşındayken, Francis Ford Coppola'nın Clownhouse (1988) Tv dizisinde gerçekleştirmişti. Birkaç Tv dizisinde rol aldıktan sonra, 1994 yılında bir Miller Ice bira reklamında rol alarak ünlenmiş ve sonra sinema dünyasına adım atmıştı. Green Mile, The (1999) ve Galaxy Quest (1999) filmlerinde de rol alan Rockwell, 1999'dan sonra yani, aktörlük kariyerinin 10. yılından sonra, özellikle de Confessions of a Dangerous Mind (2002) filminden sonra başarıya ulaşmış görünmektedir.

Jonah Hill New School Üniversitesinde Drama Eğitimi Alan Jonah Hill'in En Büyük Çıkışı,Superbad Adlı Film İle Oldu.Ayrıca Jonah,2008 Yılında,Entertainment Weekly'in 'En İyi 30 Yaş Altı Aktörler' Listesinde 21. Seçildi.Hayranı Olduğu Woody Allen'ın Filmlerinden de Keyif Alır.

Method Man ( Gerçek adı Clifford Smith, 1 Nisan 1971 de New York da doğdu.) Grammy ödüllü bir Amerikan rapçisi ve aynı zamanda prodüktör ve aktördür olup Wu-Tang Clan isimli hiphop topluluğunun bir üyesidir. Bir çoğu onun isminin 1979 da çekilen Peter Chen Lau'nun oynayıp Jimmy Show un yönettiği bir film olan The Fearless Young Boxer ( nam-ı diğer method man)' den geldiğini düşünse debüyük olasılıkla memeleketi olan Staten Adası' nda method kelimesinin argo anlamı olan marijuana dan gelmektedir.

Dreama Walker (20 Haziran 1986) Amerikalı aktris. O kitap serisi dayalı Gossip Girl Hazel Williams rolüyle, tanınıyor.In 2010, Walker starred as Harper Grace in Seven Deadly Sins which premiered on Lifetime Movie Network along side Rachel Melvin. Part one of the two part series, premiered on May 23, 2010 while part two premiered on May 24, 2010.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 37483 kişi oy verdi.)

Resimler

Bakıcı - The Sitter izle

 

Bakıcı - The Sitter izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, bakıcı konusu, digiturk filmleri, the sitter izle, bakıcı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.