TIKLA ARA

Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil

Biri sağır diğeri kör olan ama bu kusurlarını kabul etmeyen iki arkadaşın başına gelen komik olaylar..Bir adam öldürülür.Cinayetin tek tanıkları sağır olan Dave Lyons(Gene Wilder) ve kör olan Wallace 'Wally' Karue(Richard Pryor) dir.


Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil

Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil  izle

İlk Gösterim tarihi:Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil  10.05.2013 20:45 - 22:28 Digiturk  Moviemax Comedy HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil Konusu

1989 - ABD Aksiyon , Komedi , Suç türündeki Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil filmin yönetmenliğini Arthur Hiller yapmaktadır.Oyuncuları Hardy Rawls , Lauren Tom , Alexandra Neil , Tonya Pinkins , Richard Pryor oluşmaktadır.

Biri sağır diğeri kör olan ama bu kusurlarını kabul etmeyen iki arkadaşın başına gelen komik olaylar..Bir adam öldürülür.Cinayetin tek tanıkları sağır olan Dave Lyons(Gene Wilder) ve kör olan Wallace 'Wally' Karue(Richard Pryor) dir.İki sıradışı adam elele vererek suçlularla mücadeleye başlarlar.Gene Wilder ve Richard Pryor ikilisinden harika bir komedi.tavsiye ederim hiç böyle gülmemiştiniz diyeceksiniz midenize kramplar girecekler.

Richard Franklin Lennox Thomas Pryor III, (d. 1 Aralık 1940 - ö. 10 Aralık 2005) ABD'li komedyen, sinema oyuncusu, ve yazar.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

Hardy Rawls (18 Kasım 1952 doğumlu) Florida Amerikalı karakter oyuncusu. Onun en önemli rolü Nickelodeon televizyon dizisi Pete & Pete Adventures "Baba" Don Wrigley gibi oldu. İlk rolü filmde oldu D.A.R.Y.L. olarak beyzbol koçu "Bull McKenzie."
O geç Gordon Jump yeri alınarak, 2003 yılında "Ol 'Lonely" ( "yalnız" Maytag tamirci) başlayan canlandırdı. Maytag o Richmond, VA Clay Earl Jackson yerini edildiğini 2 Nisan 2007 tarihinde açıkladı. Special Victims Unit ve Law & Order: Criminal Intent Ayrıca Conan O'Brien, Law & Order Late Night with konuk oyuncu yaptı.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 115  kişi oy verdi.)

Resimler

Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil izle

 

Bana Göz Kulak Ol - See No Evil, Hear No Evil  izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, bana göz kulak ol konusu, digiturk izle, see no evil, hear no evil, bana göz kulak ol,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.