TIKLA ARA

Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous

40 yaşındaki Mélina Fransa'nın en ünlü sesidir. Radyo programında insanların duygusal ve cinsel sorunlarına tabulardan uzak, esprili ve pervasız cevaplar vermektedir.


Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous

Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous izle

İlk Gösterim tarihi:Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous Digiturk 20.06.2013 14:42 - 16:11 Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous

2011 - Fransa Tür : Dram türündeki Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous filmin yönetmenliğini Pierre Pinaud yapmaktadır.Film Oyuncuları Nicolas Duvauchelle , Karin Viard , Nadia Barentin , Catherine Hosmalin , Patrick Fierryoluşmaktadır.

  40 yaşındaki Mélina Fransa'nın en ünlü sesidir. Radyo programında insanların duygusal ve cinsel sorunlarına tabulardan uzak, esprili ve pervasız cevaplar vermektedir. Sesini herkes tanır ama kimse yüzünü görmemiştir. Kimseyle görüşmemekte, zengin muhitinde evde kalmış kız yaşamı sürmektedir. Hiç tanımadığı annesini aramaya gider ve onun kalabalık bir ailede banliyö yaşamı sürdüğünü öğrenir. Kendini tanıtmadan annesine yaklaşmaya çalışır...

Nicolas Duvauchelle (d. 27 Mart 1980, Paris), Fransız model ve aktör. 1999 yılında oyunculuğa adım attı. Nicolas Duvauchelle en başarılı rolü ise Fransız aktris Karin Viard ile birlikte rol aldığı 2012 yapımı Parlez-moi de vous adlı yapımdaki rolüdür.

Karin Viard
(d. 24 Ocak 1966, Rouen, Fransa), Fransız aktris. 2011 yapımı Polisse ile 2012 yapımı Parlez-moi de vous filmlerindeki üstün oyunculuğuyla göz doldurmuştur.

IMDB Puanı: 6/1 ( 319 kişi oy verdi.)

Resimler

Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous izle

 

Bana Kendinden Bahset - Parlez-moi de vous izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, parlez-moi de vous izle, digiturk filmleri, bana kendinden bahset izle, bana kendinden bahset konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.