TIKLA ARA

Banshee

Banshee Pennsylvania, Banshee kurgusal küçük bir kasaba yer alır. Bay Tavşan adlı bir Ukraynalı gangster gelen elmas çalmak için hapis 15 yıl görev yaptıktan sonra, isimsiz kahramanı onun soygun suç ortağı ve eski sevgilisi, Anastasia bulmak için Banshee gitti.


Banshee dizisini Digiturk Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Banshee

Banshee izle

Gösterim tarihi:Banshee dizisini Dizimax Vice HD kanalın dan 26 Ağustos Pazartesi / 22:00 - 23:00 tarihinde izleyebilirsiniz.

11 Ocak 2013 - devam Dram , Gizem , Polisiye türündeki Banshee Dizisinin yönetmenliğini David Schickler yapmaktadır.Oyuncuları Antony Starr,Ivana Miličević,Ulrich Thomsen,Frankie Faison,Hoon Lee,Rus Blackwell,Matt Servitto,Demetrius Grosse,Trieste Kelly Dunn,Ryann Shane,Daniel Ross Owens,Lili Simmons,Ben Çapraz oluşmaktadır. 

Banshee Konusu

Banshee Pennsylvania, Banshee kurgusal küçük bir kasaba yer alır. Bay Tavşan adlı bir Ukraynalı gangster gelen elmas çalmak için hapis 15 yıl görev yaptıktan sonra, isimsiz kahramanı onun soygun suç ortağı ve eski sevgilisi, Anastasia bulmak için Banshee gitti. Onu bulduğunda, kahramanı şimdi Carrie Hopewell kabul kimliği altında iki yaşam evli bir anne olduğunu öğrenir. Daha sonra, gelen Şerif öldürdü zaman, kahramanı. Kasabanın yeni Şerif olma, Lucas Hood gibi kimliğini alır Banshee yerel suç efendisi Kai Proctor entrika ile uğraşırken onun yeni bir kimlik uyum ile Hood mücadele görür ve gizli kalan Rabbit.

Banshee Hakkında

Banshee tarafından oluşturulan bir Amerikan drama televizyon dizisidir Jonathan Tropper ve David Schickler ile birlikte yönetici yapımcıları olarak hizmet, Alan Ball , Greg Yaitanes ve Peter Macdissi . serisi Pennsylvania Amish ülkede küçük bir kasabada yer alan ve gizemli bir sahiptir eski-con da kendi çıkarlarına hizmet planları pişirme sırasında adalet kendi markası empoze bir öldürülmüş şerif kılığında. Serisi ilk yayınlanan Cinemax orijinal içerik geliştirmek için istasyonun sürücü bir parçası olarak 11 Ocak 2013 tarihinde. Serinin 2014 yılında prömiyeri olarak ayarlanır Ocak 2013'te bir 10 bölümlük ikinci sezonu için yenilendi.

Karakterle ve Rolleri

Antony Starr Lucas Hood olarak: 15 yıl sonra hapisten bir eski-con ve usta hırsız. O eski sevgilisi Anastasia yakın olmak ve gangster Bay Tavşan gizli kalması Banshee, gelen Şerif Lucas Hood kimliğini varsayar.
Ivana Miličević Anastasia / Carrie Hopewell olarak: Hood eski suç ortağı ve sevgilisi. Kocasının Gordon ve çocuk Deva ve onun geçmiş habersiz Max, bir emlakçı gibi bir takma ad altında Banshee yaşıyor. O Bay Tavşan, babası gizleme de geçerlidir.
Ulrich Thomsen Kai Proctor gibi: Banshee bir suç kralı ve işadamı. Proctor aslında Banshee en Amish topluluğunun bir üyesi oldu, ama suç için inanç terk etti.
Frankie Faison Şeker Bates gibi: Bir emekli eski boksör ve eski-con, bar sahibi döndü. O Hood arkadaş ve o bir suç olduğunun farkındadır.
İş olarak Hoon Lee: Bir transseksüel bilgisayar korsanı ve Hood ceza suç ortağı. Ayrıca Bay Tavşan gizleme de, onun kimliğini ortaya sonra Banshee geçmek zorunda kalır.
Gordon Hopewell olarak Rus Blackwell: Banshee en bölge avukat ve Carrie kocası. O bir Körfez Savaşı kahramanı ve emekli Deniz olduğunu.
Matt Servitto Brock Lotus gibi: Bir Banshee milletvekili ve kuvvet en uzun hizmet eden üyesi. Brock gerçek Hood randevu önce yeni Şerif olmak için tasarlanmıştır ve geçti olma kırgın dir.
Emmett Yawners olarak Demetrius Grosse: Bir Banshee yardımcısı.
Trieste Kelly Dunn Siobhan Kelly gibi: bir Banshee yardımcısı.
Deva Hopewell olarak Ryann Shane: Bir asi genç. Deva Carrie ve Lucas kızı, ama babası gibi Gordon ile büyüdü.
Dan Kendall olarak Daniel Ross Owens: Banshee belediye başkanı, idealist ve genç bir politikacı Proctor ceza faaliyetlerine karşı çıktı.
Lili Simmons Rebecca Bowman gibi: gün babası İlyas ile dindar bir hayat yaşıyor, ama gece bir asi, cinsel maceracı parti kızı olan genç bir Amish kız. O Proctor yeğeni, ve o temas olan Amish topluluğunun tek üyesidir.
Ben Çapraz Bay Tavşan gibi: Tavşan çalmak ve ona karşı kızı Anastasia dönüm için Hood intikam arayan bir acımasız Ukrayna gangster.
Serisi yinelenen rollerde özellikleri, Matthew Rauch olarak Proctor sağ kolu-man Burton, Christos Vasilopoulos Tavşan sağ-adam Olek, olarak Anthony Ruivivar Hint kabile şefi Alex Longshadow olarak, ve Carrie oğlu Max olarak Gabriel Suttle.

Resimler

Banshee izle

 

Banshee izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax vice hd, banshee izle, digiturk 2014 dizileri, banshee oyuncuları, banshee konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.