TIKLA ARA

Barınak - Shelter

12 yaşındaki Rado'nun ailesi, genç erkeğin evden kaçıp iki gün kayıplara karıştıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıp gelmesine anlam verememiştir.


Barınak - Shelter filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Barınak - Shelter

Barınak - Shelter izle

İlk Gösterim tarihi:Barınak - Shelter 22.8.2013 16:30 - 17:52 Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Barınak - Shelter

2010 - ABD dram türündeki Barınak - Shelter filmin yönetmenliğini Dragomir Sholev yapmaktadır.Film oyuncuları Jonathan Rhys Meyers , Julianne Moore , Brooklynn Proulx , Jeffrey DeMunn , Frances Conroy oluşmaktadır.

Aile ilişkileri ve iletişimsizliğin kötü sonuçları üzerine etkileyici bir dram... 12 yaşındaki Rado'nun ailesi, genç erkeğin evden kaçıp iki gün kayıplara karıştıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıp gelmesine anlam verememiştir. Bağımlı gençlerle takılan çocuk, her an yeniden evden kaçma potansiyeline sahiptir.

Julianne Moore (d. 3 Aralık 1960) dört kez Oscar'a aday gösterilmiş Amerikalı oyuncu Julie Anne Smith olarak 1960'da doğmuştur. Babası Peter Moore Smith isminde bir askeri yargıçtır. Bu nedenle çocukluğu sürekli yer değiştirerek geçmiştir. Annesi Anne Smith, bir psikiyatristtir.Valerie isminde bir kız kardeşi, Peter Moore Smith III isminde yazar bir erkek kardeşi vardır. Boston Üniversitesi'nin Sahne Sanatları Bölümü'nden (School of the Performing Arts) mezun olmuştur.

Jonathan Rhys Meyers (d. 27 Temmuz 1977; Dublin), Altın Küre ödülü sahibi İrlandalı oyuncu.Bir yaşındayken ailesi memleketleri olan County Cork'a taşındı. Üç yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. On altı yaşında okuldan atıldı. Sokaklarda serserilik yaparken halka açık havuzlardan birinde bir casting ajansı tarafından keşfedildi. İlk rolü "War of Buttons" adında bir TV filmindeydi. Oyunculuk kariyerine başladığında kendilerini terkeden babasının soyadı yerine annesinin kızlık soyadı olan Rhys Meyersi seçti.

IMDB Puanı: 4.9/10 ( 1,672 kişi oy verdi.)

Resimler

Barınak - Shelter izle

 

Barınak - Shelter izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, shelter izle, digiturk 2014 filmleri, shelter konusu, barınak izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.