TIKLA ARA

Baş Belası - The Cable Guy

Sevgilisi evlenme teklifini reddedince Steven yeni bir eve taşınır. Sıra yeni evine kablolu televizyon bağlatmaya gelince bunu en ucuz hatta bedava yoldan halletmeye karar verir.


Baş Belası - The Cable Guy filmini Digiturk Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Baş Belası - The Cable Guy

Baş Belası - The Cable Guy izle

İlk Gösterim tarihi: Baş Belası - The Cable Guy filmini 17.04.2013 20:45 - 22:17  Digiturk  Moviemax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.

Baş Belası - The Cable Guy Konusu

1996 - ABD Dram , Komedi, türündeki Baş Belası - The Cable Guy   filmin yönetmenliğini Ben Stille yapmaktadır. Oyuncular Jim Carrey, Ben Stiller, Owen Wilson, Jack Black, Leslie Mann de Almeida oluşmaktadır.

Film Jim Carrey'nin oynamış oldugu karakterin başından gecen trajik olayı komik ve etkili bir şekilde anlatıyor.Sevgilisi evlenme teklifini reddedince Steven yeni bir eve taşınır. Sıra yeni evine kablolu televizyon bağlatmaya gelince bunu en ucuz hatta bedava yoldan halletmeye karar verir. Bunun için de çatlak Douglas'ı çağırır.

James Eugene Carrey ,Doğum Yeri: Newmarket, Ontario, Kanada,Ödüllerinden Bazıları: ,1995: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, Dumb and Dumber,1995: MTV Film Ödülü - En iyi Öpüşme, Dumb and Dumber,1996: People's Choice Ödülü - En iyi komedi aktörü,1996: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, Ace Ventura: When Nature Calls,1996: MTV Film Ödülü - En iyi erkek oyuncu, Ace Ventura: When Nature Calls,1997: MTV Film Ödülü - En iyi kötü karakter, The Cable Guy,1997: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, The Cable Guy,1998: MTV Film Ödülü - En iyi komedi performansı, Liar Liar,1998: Golden Globe - En iyi aktör (Drama), The Truman Show,1999: MTV Film Ödülü - En iyi erkek oyuncu, The Truman Show,1999: Boston Society of Film Critics Ödülü - En iyi aktör, Man on the Moon,1999: Golden Globe - En iyi aktör (komedi veya müzikal), Man on the Moon,2000: ShoWest Yılın Erkek Starı

Ben Stiller,
1965 doğumlu Emmy Ödülü sahibi Amerikalı aktör, komedyen ve yönetmen. Oyuncu bir aileden gelen Stiller'ın önemli filmlerinden bazıları 1998 yapımı There's Something About Mary (Ah Mary Vah Mary) ve 2000 yapımı Meet The Parents (Zor Baba).

Owen Cunningham Wilson olan oyuncu 18.11.1968'de Dallas, Teksas, ABD'de doğdu. Boyu 1.80. Eğitimi; Thomas Jefferson Lisesi, Austin, Teksas; New Mexico'da askeri okuldan mezun oldu; Teksas Üniversitesi, Austin. The Haunting (1999) filminin çekimlerinde bir sahnede çenesi kesilmiş ve çenesine dikiş atılmıştı. Bir ropörtajda Matematik ve İspanyolca derslerini geçemediği için üniversiteden mezun olamadığını söylemişti. Başarılı bir aktör olmasına rağmen kendisini yazar olarak görüyor ve bu alanda daha fazla zaman harcamaktan hoşlandığını belirtiyor.

Jack Black 26 Ağustos 1969 adlı rock grubunun üyesidir. Bir çok filmde rol almıştır. yılında Kaliforniya, Santa Monica'da dünyaya gelmiştir. Tenacious D, King Kong, School of Rock, Nacho Libre bunlardan bazılarıdır. Komik oyunculuğu sayesinde önemli bir yere gelmiştir. Oynadığı filmlerde (özellikle School of Rock) müzikal kalitesi ile büyük bir fan kitlesi yaratmıştır.

Leslie Mann senarist ve yönetmen Judd Apatow ile evli,Iris ve Maude adında iki çocuğu var.Apatow'la yönetmenliğini kendisinin yaptığı The Cable Guy (1996) adlı filmde tanıştı.Mann'in kızları Knocked Up adlı filme kendi kızları rolünde oynadı.Apatow'un yönettiği başka bir film olan Funny People 'da da kızları rolünde oynadılar.

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 82171 kişi oy verdi.)

Resimler

Baş Belası - The Cable Guy izle

 

Baş Belası - The Cable Guy izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, baş belası konusu, baş belası filmini izle, baş belası oyuncuları, the cable guy filmini izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.