Medipol Başakşehir
Kasımpaşa Spor

Medipol Başakşehir - Kasımpaşa Spor Tek Maç Satın Al

Medipol Başakşehir - Kasımpaşa Spor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Medipol Başakşehir kendi evinde Kasımpaşa Spor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Medipol Başakşehir - Kasımpaşa Spor Maçı Satın Al

TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Medipol Başakşehir - Kasımpaşa Spor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Medipol Başakşehir - Kasımpaşa Spor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Medipol Başakşehir - Kasımpaşa Spor Hakkında

2022-2023 Süper Lig sezonunda mücadele veren Medipol Başakşehir ve Kasımpaşa Spor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 17319 kapasiteli Fatih Terim Stadyumu sahip Medipol Başakşehir seyircilerine stadında 2014 yılından bu yana ağırlarken Kasımpaşa Spor takımı ise 2004 yılından bu yana 14234 kişilik Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.