TIKLA ARA

Bazı Kanalları İzleyemiyorum

Platformda yayın yapan kanallardan bir veya bir kaç tanesini izleyemiyorsanız kanal kurulumu ile ilgili aşağıdaki adımları uygulayarak "Bazı Kanalları İzleyemiyorum" ve eksik kanal sorununu çözebilirsiniz.

Digiturk'te bazı kanalları izleyemiyorsanız öncelikle Digiturk kutunuzu bekleme moduna(standby) getirmelisiniz. Digiturk kutusunu kumandanın sağ üst köşesindeki kırmızı tuşa basarak standy konumuna getirebilirsiniz.

Digi kutusunu standy moduna getirdikten sonra fişini çekerek tekrar takın. 10 dakika kadar bekleyin. Daha sonra Digiturk kutunuzu açarak kanalları kontrol edin. Yine izleyemediğiniz Digiturk kanalları bulunuyorsa Digiturk kanal kurulumu işlemi yapmak gerekiyor.

Digiturk Kanal Kurulumu

Digiturk kanal kurulumu için kumanda üzerinden "OPTS veya menü" tuşuna basınız. Ekranınızda menü seçeneklerini gördüğünüzde kumanda üzerindeki "OK" tuşuna basın.

Kurulum seçeneğine gelerek "OK"tuşuna basın.

Kanal arama üzerine gelerek "OK" tuşuna basın.

Bu işlemlerden sonra Digiturk kanal kurulumu başlayacaktır. Kanallar kurulmaya başladığı zaman ekranınızda kanalların listesini görmeye başlayacaksınız.

Ekranda "Kurulum için OK tuşuna basınız" yazısını gördüğünüzde "OK" tuşuna basın.

Daha sonra "BACK" tuşuna basarak menülerden çıkınız.

Kanal kurulum işlemi tamamlandıktan sonra yine bazı kanalları izleyemiyorsanız sinyal seviyesinde azalma olabilir. Bu durumda Digiturk müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  Konular: Digiturk Yardım, Digiturk Destek, Digiturk Teknik Destek, beIN Sports Teknik Destek, Kanal sinyal problemleri çözümü

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.