TIKLA ARA

Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You

Jane Goodale, NewYork'ta yaşayan başarılı bir TV programı sunucusudur. Yaptığı program bir talk show'dur ve program için yeni bir yapımcı alınmıştır. Ray Brown; bu genç adam Jane'i kendisini bulutların üzerinde hissettirebilecek kadar hoş bir erkektir.


Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You

Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You izle

İlk Gösterim tarihi:Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You  12.06.2013 20:45 - 22:17 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You

2001 - ABD  Komedi , Romantik türündeki Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You filmin yönetmenliğini Tony Goldwyn yapmaktadır.Film Oyuncuları Hugh Jackman , Marisa Tomei , Ashley Judd , Ellen Barkin , Laura Regan oluşmaktadır.

Jane Goodale, NewYork'ta yaşayan başarılı bir TV programı sunucusudur. Yaptığı program bir talk show'dur ve program için yeni bir yapımcı alınmıştır. Ray Brown; bu genç adam Jane'i kendisini bulutların üzerinde hissettirebilecek kadar hoş bir erkektir. Her şey mükemmel gitmektedir. Derken Ray o üç küçük sihirli kelimeyi söyleyiverir. Ne olursa ondan sonra olur. Bilinmeyen bir sebeple Ray bir anda Jane'den uzaklaşır. Oysaki Jane evinden ayrılıp Ray'in evine taşınmaya bile karar vermiştir... Ray'in bu tavır değişikliği karşısında Jane de ondan uzaklaşır fakat aklının bir köşesinde onun bu davranışını araştırmak yatmaktadır. Kendine yeni bir ev bulmak zorunluluğu onu iş arkadaşı Eddie'ye yakınlaştırır. Bir evi paylaşacaklardır. Fakat sadece evi mi?... Jane'in bir düşüncesi vardır. Erkek davranışları hayvanların davranışları ile açıklanabilir. Fakat Jane'in tüm çabalarına ve erkekleri anlamaya uğraşmasına rağmen bütün insanların duygularının hatta erkeklerin bile tüm canlılardan çok daha karmaşıktır.

Marisa Tomei Kuzenim Vinny' filmi ile genç yaşta Occar kazanan yetenekli aktris geleceğin güçlü kadın karakter oyuncularından birisi olacağı gözüyle değerlendiriliyor.Marisa Tomei güzelliğinden ziyade oyunculuğuyla öne çıkmayı başaranlardan. 'Oscar'da Slyvester Stallone'nin kızı olarak perdede gözüktükten sonra 'Kuzenim Vinny' ile bir anda en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar'ına ulaşması şaşkınlık yaratmıştı. Fakat o başarısının tesadüf olmadığını kanıtladı. 'Chaplin' ve 'Saraybosna'ya Hoşgeldiniz' gibi sıradışı yapımlarda rol aldı.

Ashley Tyler Ciminella olan ünlü oyuncu California eyaletine bağlı Los Angeles şehrinde doğan Ashley, Eğitimini Kentucky Üniversitesi’nin Fransızca bölümünde tamamladıktan sonra, Playhouse West School and Theater Company’de devam etmiştir. Ashley sinema dünyasında NBC’de yayınlanan Sister dizisindeki Reed Hasley rolüyle tanınmıştır.

Ellen Barkin
Kimyasal madde satıcısı bir baba ve hastane yöneticisi bir anneden oluşan, alt-orta sınıf göçmen bir Yahudi ailesinin çocuğu olarak dünyaya gelen Barkin, Manhattan Lisesi, Sahne Sanatları Bölümü'nde okudu. Daha sonra Hunter College'de tarhi ve tiyatro eğitimi alan sanatçı, antik tarih konusunda uzmanlaşmak istiyorken, oyunculuk öğrenimi yaptı.

IMDB Puanı: 5.7/10 ( 2504 kişi oy verdi.)

Resimler

Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You izle

 

Bazıları Çabuk Bıkar - Someone Like You izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, someone like you izle, digiturk filmleri, bazıları çabuk bıkar konusu, bazıları çabuk bıkar izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.