TIKLA ARA

BBC World News HD

Digiturk BBC World News HD

BBC World News HD News BBC 'nin uluslararası haber ve güncel olaylara ilişkin televizyon kanalıdır. 141. kanaldan izleyebileceğiniz Haber ağırlıklı yayın yapan BBC World News HD kanalında; ekonomi, iş dünyası, kültür sanat ve tarih konulu yapımlara da bulunmaktadır.

BBC World News HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No
141
Yayın Süresi
24 Saat

BBC World News HD News BBC 'nin uluslararası haber ve güncel olaylara ilişkin televizyon kanalıdır. Herhangi bir BBC kanalının dünyanın çeşitli yerlerinde izleyicisi ve bir haber kanalı bulunmaktadır. 1991 yılında kurulan BBC Dünya Servisi Televizyonu Avrupa dışındaki adı BBC Dünya, 1994 yılında değiştirildi ve BBC World News HD News adını aldı. 24 saat canlı yayın yapan kanal, bültenleri, belgeselleri, yaşam programları ve röportajlar yayınlar. Ana rakibi ise CNN International'dır. aynı zamanda diğer önemli yayın şirketleri ile yarışıyor. Başka hiçbir haber kanalı daha fazla muhabir ve gazetecilere daha fazla uluslararası istihdam büroları sağlamaz. Çoğu haber kanalının ilerisinde, dünyanın en çok izlenen kanalıdır.

BBC World News HD Detaylı Bilgi
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.