TIKLA ARA

BBC World News HD

Digiturk BBC World News HD Kanalı 141. kanaldan izleyebileceğiniz Haber ağırlıklı yayın yapan BBC World News HD kanalında; ekonomi, iş dünyası, kültür sanat ve tarih konulu yapımlara da bulunmaktadır.

BBC World News HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 141 Yayın Süresi : 24 Saat

BBC World News HD Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Digiturk Paketleri

BBC World News HD Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

BBC World News HD News BBC 'nin uluslararası haber ve güncel olaylara ilişkin televizyon kanalıdır. Herhangi bir BBC kanalının dünyanın çeşitli yerlerinde izleyicisi ve bir haber kanalı bulunmaktadır. 1991 yılında kurulan BBC Dünya Servisi Televizyonu Avrupa dışındaki adı BBC Dünya, 1994 yılında değiştirildi ve BBC World News HD News adını aldı. 24 saat canlı yayın yapan kanal, bültenleri, belgeselleri, yaşam programları ve röportajlar yayınlar. Ana rakibi ise CNN International'dır. aynı zamanda diğer önemli yayın şirketleri ile yarışıyor. Başka hiçbir haber kanalı daha fazla muhabir ve gazetecilere daha fazla uluslararası istihdam büroları sağlamaz. Çoğu haber kanalının ilerisinde, dünyanın en çok izlenen kanalıdır.

Konular: BBC World News HD Programları, BBC World News HD Yayın Akışı, BBC World News HD izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.