TIKLA ARA
beIN Series 101 Digiturk’te Hangi Kanalda?

beIN Series 101 İzle

Yabancı dizi izlemeyi seven Digiturk’ün tüm üyelerine müjdeli haber. Yeni kanal olarak 21 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında sadece yabancı dizi yayını yapacak olan beIN Series 101 kanalı, tüm Digiturk aboneleri ücretsiz olarak faydalanabilecek. Digiturk üyelerine sunduğu içerikleri her geçen gün zenginleştirmeye devam edecek. Sürprizlerle dolu yeni Digiturk platformuna hazır olun!

beIN Series 101 Nasıl İzlerim?

Digiturk’ün yeni yabancı dizi kanalı olan beIN Series 101 tüm abonelere ücretsiz olarak açık olacak. Digiturk aboneleri 21 Ekim’den itibaren hemen izlemeye başlayabilir. Üye değilseniz hemen yabancı dizi heyecanını yaşamak ve Digiturk abonesi olmak için aşağıdan paket ve kampanyaları inceleyebilirsiniz. Dilerseniz başvuru yapabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

beIN Series 101 Hangi Kanalda?

beIN Series 101 Digiturk’te 1 numaralı kanaldan izleyebilirsiniz. Birbirinden keyifli ve popüler yabancı dizi içeriklerine 1 numaralı kanaldan ulaşabilirsiniz.

beIN Series 101 Yayın Akışı

Yeni çıkan Watchman, Batwoman, Prodigal Son gibi yabancı dizileri ve 2019 yılının en popüler dizilerinden Chernobyl, The Loudest Voice bölümlerini izleyebileceksiniz. Ek olarak bu senenin en merak edilen Watchman gibi birbirinden keyifli 23 dizinin ilk bölümleriyle birlikte bu heyecana ortak olacaksınız.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.