beIN Sports Tek Maç Satın Alma

Hemen Satın Al

beIN Sports kanalını TOD platformu üzerinden internetten izleyebilirsiniz. beIN Sports kanalı Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig dahil olmak üzere beIN Media Group’un yayın haklarına sahip tüm lig maç özetleri ve golleri izleme imkanı sunmaktadır. beIN Sports kanalını TOD Süper Lig Paketleri sayesinde seyretme imkanı bulabilirsiniz. TOD Süper Lig Paketleri "Tek Kulanımlık Kupon Kodu" olup Süper Lig'in tüm maçlarını Smart TV, telefon, tablet ve bilgisayarınız üzerinden canlı izleyebilirsiniz. TOD Paketleri otomatik yenileme yoktur, tek seferliktir.

beIN Sports'a Nasıl Sahip Olabilirim?

beIN Sports kanalını izlemek için TOD Süper Lig Paketleri'nden herhangi birini almanız gerekir. Paket satın almak için tıklayınız.

Paket satın alma işlemini TOD Süper Lig Paketleri sayfasından gerçekleştirdikten sonra vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen "Tek Kullanımlık Kupon Kodunu" aktif ederek ilgili paketi anında izleyebilirsiniz.

Hemen Satın Al


2024-2025 TOD Paketleri Fiyat Listesi

TOD Paketleri 3 Ekran
(Web, Cep, Tablet)
4 Ekran
(Smart TV, Web, Cep, Tablet)
Aylık Paket 449 TL 489 TL
12 Aylık Paket 1908 TL 2028 TL


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.