TIKLA ARA

beIN Gurme HD

Digiturk beIN Gurme HD

beIN Gurme HD kanalında yemek ile ilgili her şey var! Sadece Digiturk beIN Gurme kanalına özel yüzlerde içerikle en iyi yemekleri en pratik şekilde yapacaksınız. Geleneksel yemekler, asırlık tatlılar ve dünyada en çok beğenilen yemekler ve daha fazlası beIN Gurme kanalında 7/24 sizi bekliyor.

beIN Gurme HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
21 24 Saat

beIN Gurme HD Detaylı Bilgi

beIN Gurme HD Programları

Hazer Amani ile Keşfe Değer

Hazer Amani ile Keşfe Değer
Hazer Amani İle Keşfe Değer programında gezi, yemek, doğa ve kültür bir araya geliyor....

Yağız ile Havalı Tarifler

Yağız ile Havalı Tarifler
Digiturk ekranlarında, Şef Yağız İzgül'ün sunumuyla lezzetli tariflerin muhteşem tadı ve dokusu sizleri bekliyor!...

İdil'le

İdil'le
İdil Yazar, mutfağın keyfini çıkarmak için en pratik, en lezzetli ve en besleyici tariflerini sizlerle paylaşıyor....

Sofranın Bereketi

Sofranın Bereketi
Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı ile harika bir program sizlerle!...

Deniz'in Lezzet Pusulası

Deniz'in Lezzet Pusulası
Deniz Kurt Görsev seyircileri ile Türkiye'nin kıyı yerleşimlerin de bulunan lezzetleri sunuyor....

Gastronomi Maceraları

Gastronomi Maceraları
Ayhan Sicimoğlu ile birlikte Dünya mutfaklarının lezzetleri sizlerle....beIN Gurme HD Diğer Programlar

Arda’nın Mutfağı

Arda Türkmen, yiyecek-içecek sektöründeki deneyimlerini ve özel tariflerini Turkmax Gurme izleyicileriyle paylaşıyor. Yemeklerin birer sanat eserine dönüştüğü program eğlenceli sunumuyla Turkmax Gurme ekranlarında. Programın tekrarı hafta içi her gün 16.30'da...

Doğa’dan Tatlar

Türkiye yemek konusunda bir cennet... Özellikle de gezmeye görmeye meraklı bir aşçıysan ve kanında biraz delilik varsa!

Beste Önkol’un sunuculuğunu yaptığı Doğa’dan Tatlar, organik çiftliklerden ekolojik pazarlara, yerel yemek şenliklerinden gizli kalmış mutfaklara, iştah açıcı bir yolculuğa çıkaracak. Beste Önkol, doğal ve sağlıklı yiyeceklerin peşinde Türkiye’nin dört bir yanını gezerken, hem birbirinden leziz yemekler yapacak, hem de sağlıklı yemeklerin sırrını izleyicisiyle paylaşacak. Programın tekrarı her pazartesi 13.15'te ekranlara gelecek.

Dr. Öz Show

Dünyaca ünlü kalp cerrahı Dr. Mehmet Öz sağlık konusunda ilginç bilgiler ve faydalı öyküler anlattığı çok yönlü bir sağlık ve sağlıklı yaşam programıyla ekranlara geliyor. Yeni sezonda kahkahanın en iyi ilaç olduğunu vurgulayarak daha eğlenceli ve interaktif bir formatla karşınıza çıkıyor.

Ekmek Arası

Anıl İlter şehirlerin arka sokaklarında, zengin bir yemek geleneği haline gelmiş seyyar lezzetleri keşfe çıkıyor. Basit lezzetli, makul fiyatlı ve genellikle yerel halkın bildiği bu seyyar lezzetlerin, hazırlık aşamalarını da izleyiciyle paylaşıyor. Ekmek Arası, evinde yapmak isteyenler için sokak lezzetlerinin tarifi, yerinde yemek isteyenler için semt noktaları, keyifli anlatım ve halk röportajları ile şehirlerin en mükemmel lezzetleri için, vazgeçilmez bir rehber haline gelecek. Programın tekrarını perşembe 13.15'te izleyebilirsiniz.

EKS101 - Eyüp Kemal'in Seçtikleri

Eyüp Kemal Sevinç, sizi her bölümde ayrı bir yemekle tanıştırıyor ve mutfağınızın daha profesyonel bir görünüm kazanması için tecrübelerini sizinle paylaşıyor. Programın tekrarını hafta içi her gün 23.45'te izleyebilirsiniz.

Küçük Mutfak Sırları

Hafta içi her gün 30 dakika süre ile yayınlanacak programda Ece Zaim her evin mutfagında uygulanabilir pratik tariflerden oluşan menüler hazırlıyor.

Ece Zaim uzun yıllar edindiği mutfak tecrübelerinden yola çıkarak yemek yapımında dikkat edilmesi gereken ipuçlarını da izleyiciyle paylaşıyor. Programın tekrarını hafta içi her gün 17.00'da izleyebilirsiniz.

Kürşat Başar’la

Yazar ve müzisyen Kürşat Başar, şık bir sofrada, akşam yemeğinde konuklarını ağırlıyor. Kürşat Başar ve kendi sektörlerinde tanınmış 4 konuğu, yemek masasının başında bir yandan ünlü şeflerin hazırladığı yemeklerini yerken bir yandan da farklı konulardaki renkli sohbetlerini sürdürüyor.

Kürşat Başar'ın saksofonuyla eşlik ettiği orkestrası ise solistiyle ya da katılan konukların söylediği şarkılarla izleyenlere keyifli bir müzik ziyafeti sunuyor.

Lezzet Büyücüsü

Yemek yapma ve yeme konusuna farklı bir pencereden bakmamızı sağlayacak olan Maria Ekmekçioğlu bu programda birbirinden güzel tariflerini paylaşacak. Lezzet Büyücüsü’nü izleyen herkes bundan böyle mutfakta harikalar yaratabilecek. Programın tekrarını her salı 13.15'te izleyebilirsiniz.

Mutfaktakiler

Turkmax Gurme’de sabahlar iştah açıcı ve bilgilendirici, yepyeni bir programa ev sahipliği yapacak.

Mutfaktakiler, Jess Molho’nun sunumuyla hafta içi her gün saat 11.15 de canlı yayınla Turkmax Gurme’de. Tekrarı her gün 00.30'da.

Pratik Lezzet

Güzel bir yemeği en pratik şekilde nasıl hazırlayabiliriz? Tarifi Turkmax Gurme'de. “Günün koşuşturmacası içinde hiçbir şeye zaman kalmıyor” diyenler için, hazırlanacak 7-10 dakikalık videolarla yemek yapmak çocuk oyuncağı olacak.

Sedef'le Doğal Lezzetler

Doğallığı üstünde, en orijinal ve sağlıklı lezzetler yine Sedef’in mutfağında. Sedef İybar, güzel bahçesinden topladığı doğal malzemeleri muhteşem yemeklere dönüştürmeye devam ediyor. Program Sedef’in arkadaşlarının tadımlarıyla daha da şenleniyor. Programın tekrarı her çarşamba 13.15'te...

Şehirli Sofralar

İstanbul, midesine düşkün lezzet avcıları için sonsuz bir kaynak. Sadece yemekle yetinmeyip, işin mutfak sırlarını öğrenmeye heveslenenler içinse bu şehirde keşfedilmeyi bekleyen nice mekan var!

Başarılı bir gazeteci ve meraklı bir yemek tutkunu olan Nilay Örnek, İstanbul’da, yaratıcı şefler, şık restoranlar ve leziz yemeklerle dolu bir yolculuğa çıkıyor. Üstelik sadece tadına bakmakla yetinmiyor, işin sırrını da keşfediyor. Yeni lezzetlere hayat veren şefler, onun için iştah açıcı yemekler hazırlıyor. Ünlü şeflerin elinden çıkan yemekler, tadına bakanlara unutulmaz deneyimler yaşatıyor. Programın tekrarını her cuma 13.15'te izleyebilirsiniz.

Wilco’yla Yaşasın Yemek

Wilco kimi zaman Anadolu kültürünün derinlerine saplanmış bıçakların peşinden gidiyor, kimi zaman mısır tarlalarının izinden Ege Bölgesi'ne doğru yol alıyor. Kah yolu, sıvı altın dediği balın izinde Kars'a düşüyor, kah kuzugöbeği mantarının izinden Muğla’ya. Ünlü otlu peynir için durağı Van olurken, hamsinin lezzeti için rotayı Trabzon’a çeviriyor. Yani Anadolu’da lezzet nerede Wilco orada....

Yemek İşi

Uğur Volkan Uysal Turkmax Gurme’deki programıyla izleyenlere, mutfaktan keyif alma ilhamı veriyor. Kısa sürede ortaya çıkardığı yaratıcı yemeklerle herkesin gönlünü kazanıyor. Uysal, hafta içi her gün Turkmax Gurme’de yemeğe çok farklı bir yorum getiriyor. Programın tekrarını hafta içi her gün 15.30'da izleyebilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.