TIKLA ARA

Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes

Başrol oyuncumuz güzel kız arkadaşı Gina ile birlikteliklerinin üçüncü ayında cesaretini toplayarak evlenme teklif eder.


Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes


Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes izle

İlk Gösterim tarihi: Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes filmini 26.03.2013 19:15 - 20:53 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

 

Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes , Konusu

1999 - Ingiltere-ABD  Komedi , Romantik , Suç türündeki Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes filmin yönetmenliğini Kelly Makin dır.Oyuncuları Burt Young, Hugh Grant, James Caan, Jeanne Tripplehorn'ten oluşmaktadır.

Michael Felgate, hayatında ilk defa çok mutlu bir aşk yaşamaktadır. Güzel kız arkadaşı Gina ile birlikteliklerinin üçüncü ayında cesaretini toplayarak evlenme teklif eder. Fakat Gina'nın Michael'i çok sevmesine rağmen onunla asla evlenemeyeceğini söylemesi karşısında şaşkına döner. Bunun üzerine Michael, Gina'nın babası Frank'ın Little Italy'deki restoranına giderek, kendini Frank'e olağanüstü bir saygıyla bağlı, sıkı ağızlı bir grup İtalyan asıllı Amerikalı'ya tanıtır. Frank muhtemel damadını büyük bir çoşkuyla karşılarken Michael'da yavaş yavaş, evlenince nasıl bir ailenin içine düşeceğini anlar.

Hugh Grant Ödüllerinden Bazıları: 1987: Venedik Film Festivali - En iyi aktör, Maurice1994: Chicago Film Critics Association - En çok ümit veren aktör, Four Weddings and a Funeral ve Sirens1994: Golden Globe - En iyi aktör (Müzikal veya Komedi), Four Weddings and a Funeral1994: BAFTA - En iyi aktör, Four Weddings and a FuneralEğitim: - New College, Oxford Üniversitesi, Oxford, İngiltere, Edebiyat BölümüMeraklısına... Tescilli markası: Yapmacık İngiliz Aksanı Empire Dergisinin 'Film tarihinin en seksi 100 starı' listesinde 43. oldu (1995) Simian Films film yapım şirketinin sahibi Kariyerine The Jockeys of Norfolk adlı İngiliz Komedi skeç grubundaki performansıyla başladı Grant arabasında fahişeyle yakalandığı için tutuklanmış ve 1180$ cezaya çarptırılmıştı (1995) 1996'da 'Mug Shots' adlı kitapta yer almıştı. Bu yayın tutuklanan ünlüler hakkında idi Orange 2001 Film Araştırmasında En iyi İngiliz aktörler arasında 4. olmuştu. Filmlerinin Fransız versiyonlarını aktör Vincent Cassel dublajlıyor.

James Caan New York'da Neighborhood Playhouse Tiyatro Okulu'ndan mezun olmasının ardından Caan, aktörlük hayatına Dokunulmazlar gibi televizyon dizileri ile başladı. Aldığı ilk önemli rol, bir caniyi canlandırdığı gerilim filmi Lady in Cage (1964). 1967'de Caan, El Dorado 'da John Wayne ile birlikte oynadı. İlk olumlu eleştirilerini 1969 yılında , beyin özürlü bir futbolcuyu canlandırdığı, Francis Ford Coppola'nın yönettiği The Rain People ile aldı. Bundan birkaç yıl sonra Coppola, Baba (The Godfather) filmindeki Sonny Corleone rolü için Caan'ı seçti. Caan, bu filmden sonra çok büyük kitlelerce tanınan bir aktör konumuna gelmesinin yanı sıra bu film, ona 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' dalında Oskar adaylığı getirdi.Caan, 1973'den 1982'ye dek birçok sinema filminde rol aldı.

IMDB Puanı:8.5/10 (91kişi oy verdi.)

Resimler


Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes izle

 


Belalı Aşk - Mickey Blue Eyes izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, belalı aşk konusu izle, belalı aşk konusu, mickey blue eyes izle, belalı aşk oyunculari,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.