TIKLA ARA

Ben 10

Benjamin "Ben" Tennyson (Ben 10 olarakta bilinir) serinin baş kahramanıdır. 10 yaşında tipik bir çocuktur. Video oyunları oynamayı, bisiklete binmeyi ve sık sık yaramazlık yapmayı sever.


Ben 10 filmini Digiturk Cartoon Network kanalından izleyebilirsiniz.

Ben 10

Ben 10

Ben 10, Anime Çizgi Dizisi Hafta içi  her gün Digiturk Cartoon Network kanalından izleyebilirsiniz.

Ben 10

Benjamin "Ben" Tennyson (Ben 10 olarakta bilinir) serinin baş kahramanıdır. 10 yaşında tipik bir çocuktur. Video oyunları oynamayı, bisiklete binmeyi ve sık sık yaramazlık yapmayı sever. Bununla birlikte bileğine kilitlenen Omnitrix onun hayatını değiştirdi. Onu çıkaramaz, güçlerini kahraman olmak için kullanır. Onun içinde bunu bulmak isteyenlerde vardır, özellikle kötü uzaylı savaş lordu Vilgax amansızca Omnitrix'i bulmak için peşine düşer.Kötü adamlara hadlerini bildirmek süper kahraman gösterisinin sadece bir bölümü. Yeni, kitabına göre rookie ortağı ile Ben, uzaylıların yer altı şehrinde işlerin alışılmadık yönlerini keşfederken yeniden karşılaşmak için onu arayan geçmişteki düşmanlarının varlığını da öğrenir ve tüm bunlar olurken yeni bir avcı da onun peşindedir. Elindeki 10 yeni uzaylı ve yaşamak için ikinci bir şansla beraber Ben 10 her zamankinden daha eğlenceli bir şekilde geri dönüyor!

Ben 10 Karakterller

Gwen Tennyson

Gwendolyn "Gwen" Tennyson (Ses:Damla Özüduru) Ben'in 10 yaşındaki kuzenidir. (ikisi de aynı doğumgününü paylaşırlar. Gwen, Ben'le akrabadır,aşırı zekidir yarı uzaylıdır (anodite), paylaşılan bir doğum günlerinde. Onun laptop kullanımı diğer insanlara göre üst düzeydedir/yada yaratıkların güçlerini iyi bilir,[5] ve jimnastiğe yatkındır ve uzakdoğu sporlarıyla ilgilenir. Gwen'in doğuştan karışık aygıtlara ya da nesnelere dahi becerileri vardır, öyle bir bölüm vardır ki ismi "Gwen 10" bölümü "What If?" (Ya Şöyle Olsaydı?) tarzındadır, Ben'in yerine Omnitrix Gwen'in kazancıdır ve başlangıçta onu kullanırken çok zeki olduğunu kanıtlamıştır.

Max Tennyson

Maxwell "Max" Tennyson (Ses:Faruk Akgören) ya da Büyükbaba Max onun torunları vardır, 60 yaşındadır, fazla kiloludur ve herzaman geçtikçe yavaşlar, kuzen Ben ve Gwen'in büyükbabasıdır ve onlara babalık yapar. Max birkez orduda astronot olmuştu, ve bir tesisatçıydı (diğerlerinin arasında en iyi tesisatçı gibi görünür). Ben ve Gwen onu ilk olarak cahil biliyorlardı, onun sade tesisatçı olduğuna inanıyorlardı. Onlar kuşkulanmaya başlayınca Max sonra onlara birkaç olayla bilgi ve becerilerini sergiledikten sonra normal bir tesisatçı olmadığı anlaşılmıştı; herşeyde ordu tarzında sert işaretlerli bilgilerle nükleer reaktörlerle çalışmıştı.

Dr.Animo

Bir insandır. Çok zekidir ama beynini kötülüğe kullanır. İlk olarak Washington D.C. (Türkçe: Washington M.Ö) adlı bölümde görülmüştür. Tuhaf hayvanları mutant yapar. Negatif 10'dan biridir. Ben 10 vs. negative 10 (Türkçe: Ben 10, Negatif 10'a Karşı) adlı bölümde siber bir duvara sıkıştırılmıştır. İlk üç sezon Gökhan Mete ve son sezon Sefa Zengin seslendirmiştir. Animo asla pesetmez ve VOİD adlı bölümde null void gardianlarını kontrol eder.Onu Büyük korku durdurur.

Gölge Hayalet


İlk başta Ben 10'in uzaylılarındandı.Ama daha sonra omnitrix'ten çıkmak istedi ve bunu başardı.Çıkar çıkmaz gerçek formuna dönüştü.(Tek gözlü ters bir kafatasına benzeyen bir kafatası ve karmaşık bir vücut)Ama artık canlı bir vücutta bulunmadığı için derisi gün ışığında yanmaya başladı.bunun için Ben 10'in vücudunu ele geçirmeye çalıştı.Nerdeyse başarıyordu ama son anda yokedildi.

  Ben 10 izle

 

Ben 10 izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: cartoon network, ben ten izle, digiturk çizgi film, ben 10 konusu, ben 10 izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.