TIKLA ARA

Ben, Robot - I, Robot

2035 yılına gelindiğinde robotlar artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmişlerdir. İnsanların robotlara olan güveni tamdır.


Ben, Robot - I, Robot  filmini Digiturk Moviemax  Stars HD kanalından izleyebilirsiniz.

Ben, Robot - I, Robot

Ben, Robot - I, Robot izle

İlk Gösterim tarihi: Ben, Robot - I, Robot filmini 02.04.2013 19:05 - 20:52 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ben, Robot - I, Robot , Konusu

2004 - ABD , Almanya Bilim Kurgu , Aksiyon , Gizem türündeki Ben, Robot - I, Robot filmin yönetmenliğini Alex Proyas yapmaktadır.Oyuncuları  Will Smith, Shia LaBeouf, Simon Baker, Bridget Moynahan, James Cromwel oluşmaktadır.

Robotlardan oluşan bir dünya düşün dünyayı yavaş yavaş eli alıyorlar ama zarar vermiyorlar çünkü robot kuralları var.Üç Robot Yasası:Kural 1 - Bir robot asla bir insana zarar vermez ya da bir insanın zarar görmesine izin vermez.Kural 2 - Bir robot insanlara mutlaka ve her koşulda itaat etmelidir.Kural 3 - Bir robot birinci ve ikinci kurala karşı gelmemek kaydı ile varlığını muhafaza etmekten sorumludur. 2035 yılına gelindiğinde robotlar artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmişlerdir. İnsanların robotlara olan güveni tamdır. Bir kişi hariç. Hafif paranoyak bir dedektif olan Del Spooner işlenen bir suçun robotlar tarafından yapıldığını düşünmektedir.

Willard Christopher "Will" Smith, Jr. (d. 25 Eylül 1968, Philadelphia) Amerikalı sinema oyuncusu ve rap müzisyeni. Biri kız, ikisi erkek olmak üzere üç çocuğu vardır.En iyi arkadaşı Martin Lawrence'dır. Will'in son sekiz filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelir getirmiştir.
Kızılderili ve Afrika kökenlidir. Babası buzdolabı tamircisiydi.Annesi ve babası Will henüz 13 yaşında iken ayrıldılar.Will çok zeki bir çocuk olduğundan birçok üniversiteden burs teklifleri aldı. Ancak lisedeyken Will üniversiteye gitmek istemedi.İlk olarak rapçiliğe merak saldı ancak varlık gelirini eksik gösterince devlete 2.8 milyon dolar borçlu kaldı.2005 yılında yaptığı filmlerin her birinin gişe hasılatı kırmasıyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.2007 yılında ise Hollywood'un şöhretler caddesine el izini bıraktı. Will eleştirmenlerden aktörlüğü için sürekli yüksek notlar almaya devam ediyor.

Tam adı Shia Saide LaBeouf olan oyuncu Los Angeles,ABD'de doğdu."Holes"filmindeki Stanley rolüyle ünlü oldu.Ailenin tek çocuğu olan Shia,ebeveynlerinin ayrılmasından sonra annesiyle birlikte Los Angeles'a taşındı.Kafelerde kendi hazırladığı stand-up şovlar yaptı.Dr.Quinn,Medicine Woman'da rol alan bir arkadaşına rastlayınca o da profesyonel bir aktör olmaya karar verdi.2000'de Even Stevens adlı dizide rol aldı ve buradaki rolüyle Emmy ödülünü kazandı.Oyunculuk dışında bateri çalmayı seviyor.İsminin gerçek aksanın "hiya" olduğu söyleniyor.

IMDB Puanı: 8.0/10 ( 1872 kişi oy verdi.)

Resimler

Ben, Robot - I, Robot izle

 

Ben, Robot - I, Robot izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, ben robot film konusu, ben robot izle, ben robot oyunculari, i robot izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.